Telekom'dan "Akşamdan sabaha" bedava

Telekom'dan

Türk Telekom, iletişim sektöründe büyük rekabet başlatacak iki yeni kampanyayı hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Türk Telekom birinci çeyrek mali sonuçlarını açıklandığı toplantı öncesi duyurulan kampanyada tüketicilere saatlerce bedava konuşma fırsatı sunuluyor.

Akşamdan Sabaha” olarak tanımlana tarife gündüz evde olmayan telefonu daha çok akşam kullanan ailelere yönelik. Bu kampanyada akşam 18.00'den sabah saat 08.00'e kadar tüm konuşmalar ücretsiz.

Sabit ücret, vergi her şey dahil 19 YTL ödeyen herkes bu kampanyadan yararlanabilecek. Günün kalan kısımlarında yapılan görüşmeler ise tüketicinin üye olduğu tarifeden ücretlendirilecek.

Çok konuşanlar için

İkinci kampanya ise çok konuşan ve sürekli evde olan hanımları ve küçük işletmeleri ilgilendiriyor. Bu kampanyada 1 saat konuşma 1 dakika sayılıyor. Yani 1 saat konuşan bir abone sadece 12 kuruş ödüyor. Bu tarifede de sabit ücret dahil her şey 19 YTL.

Cem Yılmaz yeniden karşımızda

Yaklaşık 10 gün içerisinde hayata geçirilmesi planlana kampanyaların tanıtımı yine Cem Yılmaz yapıyor. Yeni reklamlarda Yılmaz karşımıza ‘Jem Bey' ismiyle çizgi kahraman olarak çıkacak.

ADSL'de hedef büyük: 6 milyon

Kampanyanın reklam filmlerinin gösteriminden sonra Türk Telekom İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Paul Doany, yılın ilk çeyreğini değerlendirdi. Paul Doany, 2008 sonunda ADSL abone sayılarının 6 milyona ulaşabileceğini öngördüklerini bildirdi.
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2008, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66