TES-İŞ Şubesi'nden anlamlı yardım

TES-İŞ Şubesi'nden anlamlı yardım

TES-İŞ Sendikası Kahramanmaraş Şubesi tarafından doğuştan engelli 2 kız kardeşe akülü tekerlekli sandalye hediye edildi.

Göksu EDAŞ Müessese Müdürlüğü'nde çalışan Tes-İş sendikası üyesi Murat Taşdemir'in 2 engelli kızı Hatice ve Merve bugün akülü tekerlekli sandalyelerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.

Tes-İş Sendikası Kahramanmaraş Şube Başkanı Lutfi Ergin burada yaptığı konuşmada, bu tür girişimleri kendilerine bir görev bildiklerini belirterek, "Sendika olarak üyelerimizin yaşadığı sıkıntıları asgariye indirmek için büyük gayret sarfediyoruz. Bugün burada 2 kardeşimizin mutluluğuna hep beraber ortak olduk" diye konuştu.

Baba Murat Taşdemir ise sendika yetkililerine teşekkür ederek, "Bu sayede çocuklarımız şehirde belkide tek başlarına dolaşma imkanı bulanacaklar. Biz aileleri olarak çocuklarımıza elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz ama bazen maddi imkansızlıklar nedeniyle çaresiz kalıyoruz. İşte bu noktada sorumluların devreye girmesi bizi son derece sevindirdi" diye konuştu. Anne Ayşe Taşdemir de ilgi ve alakalarından dolayı sendika başkanı Lutfi Ergin'e şükranlarını sundu.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2009, 09:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63