Üşüten Şelale Çokran Mavigöl Şelalesi!

Üşüten Şelale Çokran Mavigöl Şelalesi!

KADAK’lı doğaseverler Çokran Mavigöl şelalesinde serinledi.


Şehir merkezinde vatandaşlar sıcaktan kavrulurken, doğaseverler KADAK'la ilimizin doğal güzellikleriyle göz dolduran Çokran bölgesine gitti.
Doğaseverler Çokran Mavigöl Şelalesine ulaşmak için 3 saat süren Bükderesi Kanyonu'nda maceralı bir yürüyüş sonrası mavigöl şelalesine ulaştı.


Mavigöl Şelalesinde, Düldül dağından gelen buz gibi suya giren KADAK’lılar, doyasıya şelalenin tadını çıkarttı. Uzun bir süre bölgede kalan 40 kişilik ekip, oldukça soğuk olan suda bol bol serinledi. Daha sonra yine Bükderesi Kanyonu'nun muhteşem doğasında dönüşe geçtiler.


Günü birlik yapılan geziye katılanlar çok memnun kaldı. Kahramanmaraş’ta bu kadar güzel yerlerin olduğunu bilmeyenler çok şaşırdı ve KADAK’la macera ve keşif faaliyetlerine devam edeceklerini söylediler.


KADAK Başkanı Sait Kılıçsallayan; “Her mevsime uygun macera ve heyecan dolu aktivitelerimiz mevcuttur. Tüm vatandaşlarımızın katılabileceği her seviye için faaliyetlerimiz mevcuttur. Tüm Kahramanmaraşlıları KADAK ailesine bekliyorum. Gelin birlikte doğaya çıkalım, hem yaşadığımız şehri tanıyalım hemde huzur bulalım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2015, 08:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63