VEFAT: Kuybu ailesinin acı günü...

VEFAT: Kuybu ailesinin acı günü...

Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KMESOB) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kuybu'nun yeğeni 33 yaşındaki Yaşar Kuybu vefat ederek Hakk'ın rahmetine kavuştu. Cenazenin bugün öğleyin Türkoğlu ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

Kahramanmaraşlı genç iş adamı Yaşar Kuybu geçirdiği kalp krizinden öldü. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Meclis Üyesi ve Çavuşoğlu Aksu otobüs firmasının sahibi olan Kuybu, dün gece yarısı Özbaş sitelerindeki evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Yaşar Kuybu daa önce Kahramanmaraşspor yönetiminde de yer almıştı.

Evli bir çocuk babası olan Kuybu'nun cenazesi, Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Yaşar Kuybu'nun cenazesi, bugün Türkoğlu ilçesinde Ulu Cami'de öğlen vakti kılınacak namazın ardından toprağa verilecek.

Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesi ile yakınlarına ve Çavuşoğlu Aksu Turizm Otobüsleri camiasına sabırlar dileriz.

Yakınları : ÇAVUŞOĞLU İSMAİL KUYBU'NUN TORUNU, AKSU OTOBÜS FİRMASI SAHİBİ MEHMET KUYBU'NUN OĞLU, ESNAF VE SANATKARLAR BİRLİĞİ VE ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI AHMET KUYBU, ARİF, ŞABAN VE CEMİL KUYBU'NUN YEĞENİ

Taziye Adresi : NECİP FAZIL KISAKÜREK KÜLTÜR MERKEZİ YANI BELEDİYE TAZİYE EVİ

Telefon : 231 40 50

Nezaman / Nereden : ÖĞLE NAMAZINI MÜTEAKİP TÜRKOĞLU ULU CAMİİNDEN KALDIRILACAKTIR.

Defnedileceği Yer : TÜRKOĞLU MEZARLIĞI

ESKİ BAŞKAN'IN OĞLU DA VEFAT ETTİ...

Öte yandan; Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde bir caneza acısı daha yaşanıyor. İlçenin eski belediye başkanı merhum Bayram Çullu'nun 39 yaşındaki oğlu Salman Çullu da Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailesi ile yakınlarına sabırlar dileriz.

Yakınları : TÜRKOĞLU ESKİ BELEDİYE BAŞKANI MERHUM BAYRAM ÇULLU'NUN OĞLU, MEHMET ÇULLU'NUN AĞABEYİ

Taziye Adresi : ÇAKALLI ÇULLU KÖYÜ

Telefon : 0.532 646 33 85

Nezaman/Nereden : SAAT: 11:00 ÇAKALLI ÇULLU KÖYÜ CAMİİNDEN KALDIRILACAKTIR.
Defnedileceği Yer : ÇAKALLI ÇULLU KÖYÜ MEZARLIĞI (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2010, 08:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66