Yılın Son Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Yılın Son Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Geniş katılımlı Olağan Sağlık Yöneticileri Koordinasyon Toplantısı, Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürü Dr. M. İlker ÇİTİL başkanlığında, 29 Aralık 2014 tarihinde Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde yapıldı.


Söz konusu toplantı; Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet YENER, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Kamil TÜRKMEN, İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr.Murat ÇOŞKUN, Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Uzm. Dr. Abdulkadir GÖĞREMİŞ, İdari Hizmetler Başkanı Mehmet YILMAZ, Mali Hizmetler Başkanı Murat BULUT, Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yöneticisi Op.Dr. Semih YANCAR, Araştırma, Bilgi Sistemleri ve Sağlığının Geliştirilmesi Şube Müdürü Bio. Şahin YELEK ve Acil Ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Dr. İsmail KAHRAMAN ve Avukat Murat KAYA’nın katılımları ile gerçekleşti.


Halef ve selef Genel Sekreterlerin bir arada bulunduğu koordinasyon toplantısı bir nevi veda toplantısı gibi gerçekleşti. 2015 yıl itibariyle mevcut Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Kamil TÜRKMEN görevinden ayrılacak olup yerini halen Necip Fazıl Şehir Hastanesi Yöneticisi olarak görev yapan Op.Dr. Semih YANCAR’a bırakacak.


Söz konusu toplantıda; İl Sağlık Müdürü Dr. M. İlker ÇİTİL, Dr. Kamil TÜRKMEN’e şimdiye kadar ilimize yaptığı hizmetlerden ve sağladığı katkılarından dolayı teşekkürlerini iletirken yerine göreve başlayacak olan Op.Dr. Semih YANCAR’a da başarılar diledi.


Koordinasyon toplantısında; 2014 yılında İlimizde sunulan sağlık hizmetlerinin genel değerlendirmesi yapıldı. Halen devam eden sağlık yatırımları ve sağlıkla ilgili öne çıkan konular ele alındı.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2014, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67