Ziyaret ettikleri Belediye Başkanı'na taktılar...

Ziyaret ettikleri Belediye Başkanı'na taktılar...
Çevre Platformu Sözcüsü Cafer Kalalı, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a platformun rozetini taktı.

 

Kahramanmaraş’ta yeni oluşturulan Çevre Platformu Yönetimi Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ı makamında ziyaret etti.


Ziyaretin amacına ilişkin bilgiler aktaran Çevre Platformu Sözcüsü Cafer Kalalı; “Kahramanmaraş’ta çevre konusunu misyon edinmiş sivil toplum kuruluşları biraraya gelerek Çevre Platformu’nu oluşturduk. Bu platformun tanıtımı için de kurum ve kuruluşları ziyaret ediyoruz. Bu bağlamda da Belediye Başkanımızı ziyaret etmek istedik” dedi.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Poyraz ise; “Çevre Platformu oluşturulmasını memnuniyetle karşılıyoruz. Bugüne kadar çevre konusunda ilimizde oluşturulmuş ciddi bir oluşum. Bundan sonra halkımızda çevre bilinci oluşturulmasında önemli adımlar atılmış olacak. Çevre konusunda yapılan çalışmalar halkımıza daha iyi anlatılacak. Bundan dolayı platformun oluşmasında emeği geçenleri kutluyor, belediye olarak her zaman destek vereceğimizin bilinmesini istiyorum” dedi.


Ziyaret sonrası Çevre Platformu Sözcüsü Cafer Kalalı, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a platformun rozetini taktı.


Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2011, 21:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
tayfur batı
tayfur batı - 9 yıl Önce

Yeni belediye binası önünde ağaç kesilme emrini vererek yeşil katliamı yapan, refüjlerdeki yeşilleri söktürerek taş parke döşeten, şehrin batısındaki ormanlık alan içerisinde su havzası bölgesinde çöplük yaptıran, Toprak Koruma Kurulunda gündeme gelen birinci sınıf tarım arazilerinin ranta pardon sanayiye açılması için evet oyu veren, Aksu ve Erkenez çaylarının renkli akmasına göz yuman, arıtma tesisini henüz yapamayan ve son olarak ta sanayi karşısındaki petrol istasyonunu açabilmek için kaldırımları söktürerek ağaçları gözünü kırpmadan kestiren bir zatı mıhteremi makamında ziyaret ederek rozet taktıkları için sizleri canı yürekten kutluyor ve Cenabı Allah ile sağ duyulu kamu vicdanına havale ediyorum. İnşallah bu hareketiniz ile rozeti takan zatın rozet takılan zatın emrinde çalışan yakını terfi eder. Bütün temennimiz bu yöndedir. Geçenki eylemcilerin dediği gibi Kahramanmaraş Belediyesi AKsu nehri kadar AKtır..(Not: Ökkeş bey; sesim gelimiiii?????)

SIRADAKİ HABER

banner63