Kahramanmaraş'ta Uzm. Dr. Füsun Eser Aksu Dermatoloji Kliniği açıldı

Kadınların en temel ihtiyaçları arasında yer alan kişisel bakım hizmetlerine erkeklerin de ilgisi arttı. Kahramanmaraş’ın tecrübeli hekimlerinden Dermatalog Uzm. Dr. Füsun Eser Aksu, Binevler bölgesine açtığı yeni klinikte hem bayanları hem de erkekleri olduğundan yıllar öncesine götürecek.

Kahramanmaraş'ta Uzm. Dr. Füsun Eser Aksu Dermatoloji Kliniği açıldı

Kahramanmaraş’ta hem deri hastalıklarının tedavisine yönelik hem de kozmetiğe yönelik merkezlere uzman bir isim katıldı. Kentin önde gelen Dermatologlarından Füsun Eser Aksu açtığı Dermatoloji kliniğinde her türü cilt hastalığının tanı ve tedavisinin yapıldığını söyledi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek’in kurdelesini kestiği Uzman Dr. Füsun Eser Aksu Dermatoloji kliniği hizmet vermeye başladı.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Bulvarı Uzun çarşı üzerinde hizmet vermeye başlayan kliniğin açılışına katılan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, “hekimlerimizden Füsun Eser Aksu ilimizde bir klinik kazandırdı, bizde o kliniğin açılışına katıldık. İlimizde hem deri hastalıklarına yönelik hem de estetik ve kozmetiğe yönelik güzel bir klinik kazandırıldı. Bol kazançlar diliyorum” dedi.

İstiklal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özgül, bu hizmeti uzman isimlerin verilmesi gerektiğine dikkat çekerek, Füsun Hanımında bu alanda kendini ispatladığını söyledi. Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek ise bu tür kliniklerin kent için öneminin arttığına değindi.

Kliniği Kahramanmaraş’a kazandıran Uzm. Dr. Füsun Eser Aksu ise kliniklerinde her türlü cilt hastalığının tanı ve tedavisinin yapıldığını söyledi. Bununla birlikte kozmetik alanında da hizmet verileceğini ve bu alanda da iddialı olduklarını belirten Uzm. Dr. Aksu; “dolgu, botoks, leke tedavisi, iple yüz germe gibi tüm kozmetik işlemlerde yapılmaktadır.” Dedi.

Erkeklerinde bu tür merkezlere daha çok sık gitmeye başladığını belirten Aksu, kliniklerindeki tedavi ettikleri bazı hastalıkları ise şöyle özetledi; Akne (Sivilce), Egzema, Saç ve Tırnak Hastalıkları, Nasır, Siğiller, Rozase (Gül Hastalığı), Psoriazis (Sedef Hastalığı), Mantar Hastalıkları, Aşırı Terleme, Nevüs, leke Tedavisi, Skar Tedavisi, Ürtiker, Alerji Testleri.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66