Kahramanmaraş’a yeni hastane müjdesi Arsasını vekil İmran kılıç gezdi

Kahramanmaraş’ın gelişimi ve nüfusu göz önüne alınarak yapılması planlanan yeni hastane için çalışmalar başladı. Yeni hastane yerini için AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ve beraberindeki heyet inceledi.

Kahramanmaraş’a yeni hastane müjdesi  Arsasını vekil İmran kılıç gezdi

Necip Fazıl Şehir Hastanesi ve ek binaları ile Kahramanmaraş Merkeze sağlık hizmeti verilinken, Yörük Selim Ek binasının yeniden yapılması için Kuzey Çevre Yolu üstü kısmında inceleme yapıldı. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Sağlık İl Müdürü Ali Nuri Öksüz, Çevre Şehircilik İl Müdürü Osman Arısal ve Orman Bölge Müdürü Alparsalan Altındaş, yapılması planlanan hastane yerini gezdiler.
Vekil Kılıç kendi sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada: “Kuzey Çevre Yolu mücavirinde Yörük Selim Hastanemizin yapılacak olan yeni yeri için ayrılan arsayı Sağlık İl Müdürümüz, Çevre Şehircilik İl Müdürümüz ve Orman Bölge müdürümüzle yerinde inceleyip yapılacaklar hakkında istişarelerde bulunduk”

YORUM EKLE
YORUMLAR
TERAZİ
TERAZİ - 1 ay Önce

HALEP ORDAYSA ARŞIN BURADA TEPRİKLER YERİNDE BİR KARAR DÜŞÜNENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN MARAŞ MERKEZDE GAZİANTEP DE DEGİL????? NECİP FAZIL ŞEHİR HAS. BÖLGE HAS. DİYE YAPTILAR ŞEHİR HAS. OLDU ARABASI OLMAYAN VATANDAŞ REZİL.......OLAN DA REZİL GİT GİT BİTMİYOR

yalcin akkurt
yalcin akkurt - 1 ay Önce

Delicay koprusu hayelmi oldu lutfen bir bilgi verin

SIRADAKİ HABER