MHP’li YILDIZ’DAN HEM İSTANBUL HEM DE “MİTİLİ” PAYLAŞIMI

Milliyetçi Hareket Partisi MDK üyesi Sermet Yıldız, çok konuşulan İstanbul seçimi hakkında sosyal medyasından paylaşımda bulundu. Yıldız, son günlerin popüler terimi olan “Mitili” sözünü de kullanmayı ihmal etmedi.

MHP’li YILDIZ’DAN HEM İSTANBUL  HEM DE “MİTİLİ” PAYLAŞIMI

31 Mart Yerel Seçimlerinde bilge lider Devlet Bahçelinin emri ile birçok ilde seçim çalışmaları yürüten, MHP MDK Üyesi Sermet Yıldız, Siirt seçim çalışma koordinatörlüğü de yapmıştı. Her zaman MHP Lideri Devlet Bahçelinin yakınında bulunan isimler arasında yer alan Yıldız, önceki gün kendi sosyal medya hesabından İstanbul seçimlerine yönelik bir paylaşım yaptı.
Yıldız Paylaşımında: “Anlaşılan odur ki çok ciddi rahatsızsınız sıkıntı yok rahatsızlık vermeye daha fazla gayret, inanç ve azimle devam edeceğiz. ‘İstanbul’a mitili atacağım’ diyen Sayın Genel Başkanımın emri başımız üstüne. İstanbul’da yanı başında ve emrinde olacağız.! Hayırlı cumalar” dedi 
Öte yandan son günlerin önemli terimleri arasında yer alan Mitili Türk Dil Kurumuna göre (Bir yere yapışıp kalmak, kurulmak, kalkmamak) anlamlara geliyor.
Bu arada MHP MDK Üyesi Sermet Yıldız’ın MHP Genel Merkezi’nin görev verilmesiyle İstanbul’daki çalışmalara katılacağı öğrenildi.

Haber: Kanal 46 özel

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 13:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER