Kan Çiçekleri'nin heyecanla beklenen 155. bölümü, 2 Ekim tarihinde Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluştu.

Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel'in başrollerini paylaştığı dizi, büyük bir aşkın kan davasıyla nasıl başladığını anlatıyor.

Kan Çiçekleri, izleyicilere duygu yüklü anlar yaşatmaya devam ediyor. İşte Kan Çiçekleri 155. bölümünü izlemek için link...

KAN ÇİÇEKLERİ: KAN DAVASI VE BÜYÜK AŞK HİKAYESİ

Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel'in üstlendiği dizi, kan davasının gölgesinde filizlenen büyük bir aşkı mercek altına alıyor. Dilan, hayalleri ve umutları elinden alınan bir genç kızdır. Diğer tarafta ise kan davasını sona erdirmek ve kardeşini bu kısır döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran'ın hikayesi var. İşte Kan Çiçekleri'nin bu çarpıcı hikayesi, izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Kayıp Sahne Ortaya Çıktı! Kemal Sunal Hayranları Sevinçten Havaya Uçtu! Kayıp Sahne Ortaya Çıktı! Kemal Sunal Hayranları Sevinçten Havaya Uçtu!

kan-cicekleri-155

Karabey ve Demir aileleri yıllardır süren kan davası yüzünden birçok kayıp yaşar. Bu iki aile, Mardin'den İstanbul'a sürgün edilirken, Karabeylerin konağına yıllar sonra beklenmedik bir haber gelir. Kanlıları Seyit bulunmuştur. Ancak Baran, kan dökülmesini istemez ve aile büyüklerine rağmen Seyit'in kızı Dilan ile evlenme kararı alır. Dilan, hayallerini bir kenara bırakıp daha fazla insanın ölmemesi için bu evliliği kabul eder. Ancak bu zoraki evlilik, ikisi için de bir tür hapishane gibi olacaktır.

Bu zorlu evlilik, kan davasını sonlandırmaya yetecek mi? Düşman olan Dilan ve Baran, yaşadıkları acıları bir kenara bırakarak birbirlerine nasıl bakacaklar? İki kalp arasında fırtınalı bir ilişki, sonunda aşka dönüşecek mi?

Baran, kardeşini töreye kurban vermek istemiyor, Dilan ise hiç tanımadığı biriyle evleniyor ve tüm hayallerini bir kenara bırakıyor. Kanla yoğrulan bu zoraki evlilik, Kan Çiçekleri dizisiyle 05 Aralık'tan itibaren hafta içi her gün 16:30'da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

KAN ÇİÇEKLERİ KÜNYE

  • Yönetmen: Levent Türkan, Ömer Baykul
  • Görüntü Yönetmeni: Çetin Çavan, Halil Uzun
  • Oyuncular: Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Hilal Kuvvet, Yılmaz Ulutaş, Ekrem Aral Tuna, Dilek Güler, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan, Gökhan Gürdeyiş
  • Senaristler: Nuriye Bilici, Münevver Yıldız, Melike Yılman, Burak Acar, Günce Miraç Dizman, Necati Küçükazay, Kadir Samet Karaman, Simge Akovalıer, Nursem Banu Özyürek, Fatma Özcan, Ayşem Özge Yıldırım
  • Sanat Yönetmeni: Çiğdem Şerefoğlu
  • Kostüm Tasarım: Gülay Kuriş
  • Müzik: Minör
  • Tür: Drama
  • Yapım: Unik Film / Rain's Pictures

Kan Çiçekleri'nin 2 Ekim tarihinde yayınlanan 155. bölümünü tek parça izlemek için dizi haberlerinden ve dizi izle linkinden faydalanabilirsiniz. Bu heyecan dolu hikayeyi kaçırmayın!

KAN ÇİÇEKLERİ 155. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE LİNKİ