Star TV'nin sevilen dizisi Yalı Çapkını, 42. bölümü ile ekranlara geri döndü. Dizi, izleyicilerini yeni gelişmelerle büyülemeye devam ediyor. İşte Yalı Çapkını'nın 42. bölümüne dair merak edilenler ve izleme linki...

Yalı Çapkını dizisi, OGM Pictures yapımı ve Burcu Alptekin'in yönetmen koltuğunda olduğu bir yapım. Senaryosunu Mehmet Barış Günger yazmıştır. Dizi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden uyarlanmış olup, Gaziantepli Korhan Ailesi'nin başından geçen olayları anlatıyor. Dizi severler için heyecan verici gelişmelerle dolu... Dizi haberlerine devam edelim.

Off Ömer reytingde patladı; Alparslan Büyük Selçuklu çarpıldı, Safir çöktü... Off Ömer reytingde patladı; Alparslan Büyük Selçuklu çarpıldı, Safir çöktü...

YALI ÇAPKINI 41. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kaya, Seyran'a üniversite konusunda yardım etmeye karar verince, Ferit büyük bir sinirle karşılar. İkili arasındaki tartışma yalıya döner ve sona ermez. Bu sırada Kazım Ağa, çocuğun kararını desteklerken, ev sakinleri de Seyran'ın okumasını desteklemektedir. Gülgün, kendi hayatıyla ilgili yeni kararlar alırken, Sultan, gördüklerinden sonra Dicle'yi odasına kilitler. Ferit ise başı dertte olan kolunu düzeltmek için Talih'e gider. Akşam yemeğinde Seyran, üniversiteye gitme kararını açıklar. Diğer yandan Kaya, yeni planlarını kafasında şekillendirmeye başlar.

OYUNCU KADROSU

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor, dizinin başrollerinde yer almaktadır. Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi isimler de dizi kadrosunda yer alıyor.

YENİ BÖLÜMÜ İZLE

Yalı Çapkını dizisinin 42. bölümünü izlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz: Dizi İzle