ASKF Olağanüstü Kongreye mi gidiyor?

Maraştaspor Gazetesinin geçtiğimiz günlerde ara bilgi olarak verdiği, Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağan Üstü Kongreye gidiyor.

ASKF Olağanüstü Kongreye mi gidiyor?

Maraştaspor Gazetesinin geçtiğimiz günlerde ara bilgi olarak verdiği, Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu  Olağan Üstü Kongreyegidiyor,

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkan adayı Eftal Karaçalı'nın ''SPOR KAMUOYUNUN BİLGİSİNE'' diyerek başladığı açıklamasında,''2014 Yılından beri yönetim kurulu üyeliğini yaptığım Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunu (ASKF) aldığımız talep ve arkadaşlarımızla birlikte gördüğümüz lüzum üzerine “Olağan Üstü Kongreye” götürme kararı aldık. Başvurumuzu ASKF Başkanımız Ergun ÖNAL’a takdim ederek süreci resmen başlatmış bulunuyoruz. Ergün ÖNAL başkanımla birlikte bu süreçte yapılacak olan seçim çalışmalarının üslup ve erkâna uygun olarak yapılması ve demokratik bir ortamda seçime gidilmesi konusunda fikir birliği yaptık. Bu konuda tüm camianın hassasiyet göstereceğine yürekten inanıyorum. Yapılacak eleştiri ve yorumların adabı muhaşerat kuralları içerisinde olması arzusundayım. ASKF Yönetim Kurulu Olağan Üstü Seçim Kararı aldıktan sonra seçim tarihi ve yeri netleşecektir. Bizimle bu yolda yürüyen destekleriyle bizlere güç veren tüm arkadaşlarıma ve camiaya müteşekkirim.

“Biz Sefere Çıktık Zafer Allah’tan”
“Niyet Hayır Akıbet Hayır” 
Rabbim yolumuzu açık etsin inşallah'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 22:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66