Belediyespor'da Fethi Çokkeser dönemi sona erdi!

Belediyespor'da Fethi Çokkeser dönemi sona erdi!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulübü, 2015-2016 Sezonu için anlaştığı Teknik Direktör Fethi Çokkeser ile yollarını ayırdı. Belediyespor yoluna Halil Yücel ile devam edecek.


Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor konuyla ilgili bir yazılı basın bildirisi yayınlıyarak kamuoyunu bilgilendirdi.
İşte Büyükşehir Beleyespor'dan yapılan yazılı basın bildirisi.


"2015-2016 Sezonu İçin anlaştığımız Teknik Direktör Fethi Çokkeser ile yollarımız ayrılmıştır.


Yönetim Kurulumuzun oybirliği ile almış olduğu karar gereğince Teknik Direktörümüz’ün sözleşmesi tek taraflı olarak feshedilmiştir. Bundan sonraki süreçte, yıllardır kulübümüzün içinde farklı görevler yapan, şu anda’ da yardımcı antrenör olarak görevini sürdüren Halil Yücel takımımızdaki görevine devam edecektir. Teknik Direktör ile yollarımızın ayrılmasında, sadece sportif başarı veya başarısızlık gözetilmeksizin kulübümüzün önümüzdeki 5 yıl için belirlemiş olduğu strateji doğrultusunda bu karar alınmıştır.


Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulübü bundan sonraki süreçte Kahramanmaraş’lı sporculara önem ve imkân verip, 5 yıllık sürecin sonunda en az yüzde ellisi Kahramanmaraşlı oyuncuların olduğu bir kadro ile mücadele edebilmek için elinden gelen gayreti sarf edecektir. Kulübümüzün bundan sonraki hedefi illaki üst liglere çıkmak değil, ahlaklı, karakterli,  prensipli ve Kahramanmaraş’ı en iyi şekilde her platformda temsil edecek sporcular yetiştirmektir.


Kulübümüzün hedefleri arasında Kahramanmaraş’lı sporcuları, aynı zamanda bir aile mensubiyeti içerisinde topluma kazandırmak için gerekli altyapı çalışmalarının’ da yapılmasını sağlamaktır.


Teknik Kadroların görevlendirilmesi ve göreve son verilmesi tamamen kulüp yönetimlerinin belirledikleri stratejilerle alakalı olup bugüne kadar kulübümüze emeği geçen herkese teşekkür ederiz."


KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR YÖNETİM KURULU

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2015, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63