Bilardo Kulüpler Kupası grup eleme maçları

Bilardo Kulüpler Kupası grup eleme maçları

İspanya, İsviçre, Avusturya ve Türkiye’nin yer aldığı 3 Bant Bilardo Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası grup eleme maçları ilimiz Batı Park Kapalı Spor Salonunda 16–17 Nisan 2010 tarihinde yapılacak.

Grup eleme maçlarının açılış töreni 16 Nisan Cuma günü Batı Park Spor Salonunda yapıldı. Tören, eleme maçlarına katılan ülke ve sporcuların tanıtımı ile başladı. Daha sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu. Kahramanmaraş İl Gençlik ve Spor Kulübü halk oyunları ekibinin yaptığı halk oyunları gösterisi İspanya, İsviçre, Avusturya sporcuları tarafından beğeni ile izlendi. Sporcular daha sonra halk oyunları ekibine katılarak onlarla birlikte halk oyunları gösterisine eşlik ettiler.

Vali Tanılır yaptığı konuşmada, düzenlenen uluslararası bilardo şampiyonasının Kahramanmaraş’ta olmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Şampiyonanın Kahramanmaraş’ta olması için katkı veren herkese teşekkür eden Vali Tanılır, Avrupa Birliği uyum sürecini yaşamakta olan ülkemizde Kahramanmaraş’ta böyle bir etkinliğin yapılmasının son derce olumlu olduğunu söyledi. Türkiye şampiyonu olan Kahramanmaraş Gençlik ve Spor Kulübünü kutlayan Vali Tanılır, 3–6 Haziran 2010 da Fransa’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonasında başarılar diledi.

3 Bant Bilardo Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası grup eleme maçlarının başlama vuruşunu yapan Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır tüm takımlara başarılar diledi.

Törene Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır, Vali Yardımcısı Servet Güngör, İl Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın, İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Akgül, İl Tarım Müdürü Mehmet Gündoğdu, , SGK İl Müdürü Mehmet Dere, İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydi Küçükdağlı, Kahramanmaraş Baro Başkanı İsmail Kahveci, sporcular ve vatandaşlar katıldı.


Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2010, 08:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66