Elbistan Belediyespor'da yeni yönetim belirlendi...

Elbistan Belediyespor'da yeni yönetim belirlendi...
Elbistan Belediyespor'da, yapılan olağanüstü kongre sonrasındayeniyönetim belirlendi.

Elbistan Belediyespor'da, yapılan olağanüstü kongre sonrasında yeni yönetim belirlendi.

Kürşat Sinan'ın kulüp başkanlığından istifa etmesinin ardından yapılan kongrede divan başkanlığını Elbistan Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Özcan yaptı.

Yapılan kongrede, Ragıp Güllü Elbistan Belediyespor Kulüp Başkanlığına seçildi. Başkan yardımcılıklarına ise Cebrail Yılmaz getirildi. Fevzi Yılmaz, Öztürk Yıldırım ve Bünyamin Aslan ise yönetim kurulu üyeliklerine getirildi.

Kongrenin ardından bir konuşma yapan Ragıp Güllü, şöyle konuştu:

"Elbistan Belediyespor bugünlere gelinceye kadar geçen süre içerisinde oldukça sıkıntılı evrelerden geçmiştir. Biliyorsunuz bir önceki kulüp başkanımız Kürşat Sinan, bu takımı kayyumdan kurtarmak için göreve talip olmuştu. Belediye Başkanımız başta olmak üzere, ilçe kaymakamımız ve bütün iş adamlarımızın da desteği ile kulüp bugünkü bulunduğu noktaya gelmiştir.

Bizim hedefimiz Elbistan Belediyespor'u ayakta tutmak ve daha iyi yerlere getirmektir. Sezonun ilk yarısı sona erdi. Takımın bulunduğu yer bizi tatmin edecek bir nokta değil. Yönetim, teknik heyet ve futbolcularla bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde takımı en iyi şekilde temsil etmenin mücadelesini vereceğiz. Bu konuda bizden desteğini hiç esirgemeyen Belediye Başkanımız Durmuş Küçük ve Kaymakamımız Metin Maytalman ile esnafımıza ve iş adamlarımıza, takımı yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ederiz."

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2011, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63