Elbistan’da Voleybol Turnuvası Başladı

Elbistan’da Voleybol Turnuvası Başladı

Elbistan Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa organize edilen okul sporları kapsamındaki voleybol turnuvası başladı.


Müsabakalar resmi olarak Milli Eğitim Bakanlığı Gençlik Spor Müdürlüğünde yapılan protokol doğrultusunda, İl Gençlik Hizmetleri Genel Spor Müdürlüğü organizasyonunda, İlçe Gençlik Hizmetleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ortaklaşa organizesi ile gerçekleştirilecek.
Elbistan Spor Salonu’nda başlayan Voleybol Turnuvasına; Genç Erkekler kategorisinde 11 takım katılırken, Genç Kızlar kategorisinde ise 8 takım yer alıyor.
Lig usulü ile yapılacak karşılaşmalar sonucunda dereceye giren takımlara kupalarının verileceğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Yılmaz, “Okul sporları etkinliği kapsamında ilçemiz genelinde bulunan okullar arasında Voleybol Turnuvası düzenledik. Turnuva genç erkek ve kız öğrenciler arasında düzenlenen turnuvaya 19 takım katılıyor. Turnuva sonunda dereceye giren takımlar kupalarını törenle alacaklar” dedi.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 08:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63