Fethi Çokkeser: Suçlu varsa o da benim...

Fethi Çokkeser: Suçlu varsa o da benim...

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Fethi Çokkeser, Sakaryaspor ile oynanan Türkiye Kupası maçını değerlendirerek; “Burada kimseyi suçlamıyorum. Bir suçlu aranıyorsa o da benim. Bu maçta daha çok çalışmamız ve istememiz gerektiğini anladım.”dedi.


Kahramanmaraşspor’un Türkiye Kupasında mücadele etmeyi çok istediğini vurgulayan Çokkeser, maç öncesi yaptığı açıklamaları hatırlatarak sahaya galibiyet için çıktıklarını söyledi. İlk yarıya iyi başladıklarını ancak ikinci yarı aynı oyunu sürdüremediklerini ifade eden Çokkeser, maça iyi konsantre olamadıklarını ifade etti. Çokkser, maç sonrası gazetemize şu açıklamalarda bulundu:


“Tabi biz bu yenilgiyle alakalı hiçbir mazerete sığınmamak gerekir. Genç bir ekiple oynadık. Koşan mücadele eden bir ekiple ama fiziksel kalitenin hala yerinde değil. Çünkü 60 dakika önde götürdüğümüz maçı son 20-25 dakikada kapattırıyorsak rakibe çok pozisyon veriyorsak. Burada kimseyi suçlamıyorum. Burada suçlu varsa oda benim. Demek ki daha fazla çalışmamız gerekiyor daha fazla zorlamanın bir anlamı yok. Dünde Türkiye kupası maçlarında enteresan karşılaşmalar oldu. Bu karşılaşma bizi Motivasyon olarak konsantrasyon olarak hazır olmadığımızı gösteriyor. Maçı rakip hakikaten hakkıyla aldı ben Sakaryaspor’u tebrik ediyorum.  Bundan ders çıkaracağız. Bir teknik adam olarak hatalarımızı gözden geçirip lige konsantre olacağız. Çünkü Pazar günü önemli bir karşılaşmamız var.” Haber: Cebrail SARI

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2012, 12:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63