Fikstür çekimine Fethi Hoca katılacak

Fikstür çekimine Fethi Hoca katılacak

Türkiye 3. Ligi 5. Grupta mücadele vererek play-off grubu maçlarına katılmaya hak kazanan Kahramanmaraşspor, bu maçlarla ilgili hazırlıklarını Antalya’da sürdürüyor.

Play-off grubu maçlarının programını içeren fikstür çekimi ise 9 Ocak Cuma günü İstanbul Ataköy Olimpiyat Stadı’nda gerçekleştirilecek. Kanal 46 yazarlarımızdan, Kahramanmaraşspor'a da futbolcu ve teknik adam olarak çok hizmet etmiş birisi olarak bilinen tanınmış spor adamı Fethi Çokkeser’in, fikstür çekimine Kahramanmaraşspor’u temsilen katılacağı bildirildi.

Öte yandan; Kırmızı-Beyazlı ekibin genel kurul toplantısı ise 10 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Maddi yönden kısıtlı imkânlara rağmen; Play-off grubu maçlarına yükselme başarısının elde edilmesinde en büyük pay sahiplerinden birisi olan ve takımın sırtlanmasında gecesini gündüzüne katan Kulüp Başkan Yardımcısı Arif Ağyar’ın kongrede yeniden yönetimde yer almayabileceği öne sürülerek kent spor kulislerinde konuşuluyor.

Gerek spor camiasında gerekse de kamuoyunda başarılı bir isim olarak bilinen genç işadamının yeniden yönetimde görev alması gerektiğini öne süren çevreler; “Kahramanmaraşspor yönetiminde yer almak, hem maddi hem de manevi fedakârlık ister. Bu fedakarlığı ise Arif Ağyar en güzel bir şekilde göstererek takımın play-off başarısını elde etmesinde önemli bir rol üstlendi. Yeniden yönetimde yer almayacağı söylentileri kulağımıza geliyor. Ancak; Ağyar’ın yönetimde yeniden yer almasını istiyor ve bekliyoruz” diye görüşlerini ortaya koydular. (SPOR SERVİSİ - www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2009, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63