Kahramanmaraş 2010 Dünya Offshore Şampiyonası

Kahramanmaraş 2010 Dünya Offshore Şampiyonası

Kahramanmaraş 2010 Dünya Offshore Şampiyonası programına dahil edildi.

Organizasyonu üstlenen Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası’nın yönetim kurulu üyesi Kubilay Doğan, şampiyonanın bir ayağının Kahramanmaraş’taki Menzelet Barajı’nda 4-6 Haziran’da gerçekleştirileceğini söyledi.

Kahramanmaraş’ın ilk kez su sporlarında bir dünya şampiyonasına ev sahipliği yapacağını kaydeden Kubilay Doğan, “Şampiyona ilimizin tanıtımına önemli katkı yapacak” açıklamasını yaptı.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üretilen fikirler sayesinde Kahramanmaraş eğitim ve tanıtım açısından büyük yol kat etti. Şimdi ise dünya şampiyonasının yapılacağı off shore yarışmalarını Kahramanmaraş’ta yapmayı planlayan Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Kılavuzlu barajında yapılacak olan yarışmalar için hazırlıklarını tamamladı.

İstanbul’dan gelen off shore yönetim kurulu üyesi Şakir Günal kılavuzlu barajını gezerek dünya şampiyonası için uygun olan kılavuzlu barajını onayladı ve çalışmalara başlandı. Tüm dünyada büyük bir ilgi ile izlenen off shore yarışmaları Kahramanmaraş kılavuzlu barajından 3 gün boyunca ekranlara canlı olarak yansılatacak. Bu sayede Kahramanmaraş’ında büyük bir tanıtımı yapılmış olacak. Özellikle yarışma öncesinde Kahramanmaraş’ın tarihi ve kültürel alanları dünyaya naklen yayınlanacak."

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2010, 10:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66