Kahramanmaraş'ta kolluk kuvvetlerinin dostluk turnuvası

Kahramanmaraş'ta kolluk kuvvetlerinin dostluk turnuvası

Alman Patriot Birliği'ninde görevli Alman askerlerinin de katıldığı dostluk turnuvasını Adliye ve Cezaevi takımı kazandı


Kahramanmaraş Garnizon Komutanlığı tarafından Alman askerlerinin de katılımıyla voleybol turnuvası düzenlendi.


Batıpark Spor Kompleksinde düzenlenen turnuvaya İl Emniyet Müdürlüğü, Adliye ve Cezaevi, İl jandarma Komutanlığı, Alman Patriot Birliği ve Garnizon Komutanlığı takımları katıldı. Yapılan müsabakaların ardından Adliye ve Cezaevi takımı birinci, Garnizon Komutanlığı ikinci, İl Emniyet Müdürlüğü üçüncü ve İl Jandarma Komutanlığı ile Patriot Birliği de centilmen takım seçildi.


Gaziantep 5. Zırhlı Tuğay Komutanı Tuğgeneral Cemalettin Doğan ile Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yabanoğlu'nun da bir süre izlediği müsabakalarda dereceye giren takımların ödülleri Garnizon Komutanı Kurmay Albay Kerim Acar tarafından verildi.


Acar, törende, centilmence oynanan maçların ardından güzel bir faaliyet gerçekleştirildiğini belirtti.


Takımın oyuncularına teşekkür eden Acar, garnizon olarak bu tür faaliyetlere ağırlık vereceklerini sözlerine ekledi.


Patriot hava savunma sistemlerinin Alman komutanı Kurmay Albay Thorsten llg ise galip gelemediklerini fakat kazananın arkadaşlık olduğunu söyledi.


Çok güzel ve başarılı bir gün geçirdiklerini aktaran IIg, heyecanlı maçlar yaşadıklarını, bizzat oyuna katılmaktan da büyük zevk aldığını fakat maçı kaybettiklerini kaydetti.


IIg, dostluk ve arkadaşlık ortamında geçen turnuvayı düzenleyen mevkidaşı Acar'a teşekkür etti.


 

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2014, 08:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner66

banner63

banner67