Kahramanmaraş'ta Milli Dondurma dağıtıldı!..

Kahramanmaraş'ta Milli Dondurma dağıtıldı!..

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Milli Takımımızın Hırvatistan'ı penaltılarda 4-2 eleyerek Yarı finale kalmasının şerefine Kahramanmaraş’taki MADO Dondurmaları milli dondurma üreterek halka ücretsiz olarak beraberinde Türk Bayrağı ile dağıttı.

MADO’nun ortaklarından ünlü dondurma ustası Erdal Kanbur, milli takımımızın yarı finale çıkmasının sevincini milli dondurma üreterek vatandaşlarla paylaştı.

Çangala asılan kütük şeklindeki dondurmanın yarısı normal olarak beyaz renkte üretilirken, diğer kısmı ise urmu dutu karıştırılarak kırmızı renkten oluşturuldu.

Böylece milli takımımızın renklerinden oluşan dondurmanın kırmızı bölümünde ayrıca Türk Bayrağındaki ay-yıldız beyaz olarak yapıldı.

Türk Milleti olarak Milli takımın yarı finale yükselmesinin sevinç ve mutluluğunu yaşadıklarını belirten Erdal Kanbur; “Türk Milli takımının Avrupa Şampiyonasında Hırvatistan’ı eleyerek büyük başarılara imza atması bizleri çok sevindirdi. Biz de alınan bu başarılı sonucun mutluluğunu halkımızda paylaşmak istedik ve bugün Kahramanmaraş bölgesinde 2 ton dondurma dağıtıyoruz” dedi.

MADO’yu üreten Yaşar Pastanesi’nin önüne gelen vatandaşlara milli dondurma ve beraberinde Türk Bayrakları ücretsiz olarak dağıtıldı. (Ajans 46 - www.kanal46.tv)(YASAL UYARI: BU HABER İLE FOTOĞRAFLARIN İKTİBAS EDİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR!..)

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2008, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66