KMS'de heyecansız ve sönük kongre!

KMS'de heyecansız ve sönük kongre!

Türkiye 3. ligi 5. grupta mücadele vererek play-off grubu maçlarına katılmaya hak kazanan Kahramanmaraşspor’un olağanüstü genel kurul toplantısı 10 Ocak 2009 cumartesi günü gerçekleştirildi. Kırmızı-Beyazlı ekibin kongresi, öncekilerin aksine bir hayli heyecansız ve sönük geçti.

Davet edilmedikleri için basından pek kimsenin takip etmediği, bu nedenle gündeme getirilmediği için kamuoyunun da ilgi göstermediği ve mevcut başkan Ali Sercan Saraylı’nın tek aday olarak katıldığı kongrede, bir kısmı Saraylı’ya ait işyerlerinde çalışan işçilerden oluşan toplam 163 delege oy kullandı.

Divan Başkanlığını kentin önde gelen simalarından Muzaffer Çaylı’nın yaptığı kongreyi; Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, CHP Kahramanmaraş Milletvekili Durdu Özbolat, CHP İl Başkanı Galip Yılışın, MHP Kahramanmaraş Belediye Başkan adayı Mustafa Daşcı, MHP Merkez İlçe Başkanı Ömer Özkan, Kahramanmaraş ASKF Genel Başkanı Mehmet Bağrıaçık ta izledi.

Saraylı’nın yeniden başkan seçildiği kongrede kulübün yönetim kurulu ise büyük oranda yeni isimlerden oluşturuldu. Eski yönetimden Saraylı’nın yanı sıra Arif Ağyar, Suat Değirmencioğlu ve Bekir Gölcü ile Dr. İrfan Karatutlu yeniden görev alırken, yeni yönetim kurulu ise şöyle oluştu:

Ali Sercan Saraylı
Arif Ağyar
Bekir Gölcü
Turgay Terzibaş
Orhan Kenger
Adem Beyazbayrak
Bilal Diliuz
Halit Zeybek
H. Ökkeş Akkeçeci
Dr. İrfan Karatutlu
İsmail Gökçe
Mehmet Mutlu Cilve
Nevfel Erbap
Suat Değirmencioğlu
Ünsal Güneysi. (www.kanal46.com)

YASAL UYARI: HABER METNİ İLE FOTOĞRAFLARIN BASIN-YAYIN ORGANLARI VE İNTERNET SİTELERİ TARAFINDAN 'KANAL 46' ADI KAYNAK VE MAHREÇ GÖSTERİLSE DAHİ İZİNSİZ OLARAK İKTİBAS EDİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR. BU YASAĞA UYMAYANLAR İDARİ VE MALİ CEZALARI PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. KANAL 46 BU KONUDAKİ TELİF VE YAYIN HAKLARINI SAKLI TUTAR.. KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR...
Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2009, 06:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63