KMS için Mardin maçı dönüm noktası!

KMS için Mardin maçı dönüm noktası!

Kahramanmaraşspor’un başarılı futbolcularından Durdu Ahmet Boyraz ve Serhat Mermer Mardin maçı sonrası taraftarın gönlünü kazanacaklarını söyledi.

Tüm taraftarları Pazar günü Hanefi Mahçiçek Stadı'nda oynayacakları Mardinspor karşılaşmasına davet eden Kırmızı-Beyazlı ekibin başarılı 2 futbolcusu; "Şu günlerde yalnız bırakılmayıp, kısa süre sonra yakalayacağımız başarıyı halkıyla paylaşmak istiyoruz" dedi.

Tarsus Maçı sonrası 1 günlük çarşı iznine çıkan genç ve tecrübeli orta saha oyuncusu Serhat Mermer ve forvet oyuncusu Durdu Ahmet Poyraz davet üzerine Maraş Medya Merkezi’ni ziyaret ettiler.

Gazeteci İlker Yiyen ve İsmail Koyuncu’ya açıklamalarda bulunan genç futbolcular bundan önceki karşılaşmaları ve son oynanan karşılaşmalar hakkında bilgiler vererek Pazar günü oynayacakları önemli Mardin Maçı öncesi taraftarın yanlarında olmasını istediler.

Pazar günü oynayacakları karşılaşmanın önemini dile getiren Boyraz, Mardinspor maçını kazanmak zorunda olduklarını belirterek; "Galibiyet için canla, başla, var gücümüzle mücadele edeceğiz. Bu maçı kazanacak gücümüz var. Taraftarlarımızın da bu maçta bizi sağduyuyla destekleyeceğine inanıyoruz. Onların desteğine ihtiyacımız olacak. Biz sahada alın terimizin karşılığını almak için mücadele edeceğiz. Saha dışı etkenlerden uzak durmaya çalıştık. Bunu da başardığımızı sanıyorum" dedi.

Serhat Mermer ise; kendilerini zor bir karşılaşmanın beklediğini kaydederek; “Bu karşılaşma bizim de bulunduğumuz yer itibariyle kesinlikle 3 puanı düşündüğümüz bir maç. Başka hiç bir düşüncemiz yok. 12. adamımıza burada çok büyük iş düşüyor. Bu maçı kazanırsak ligde tutunmak adına çok ciddi anlamda bir adım atmış oluruz. Bu hafta inşallah alacağımız galibiyeti taraftarlarımıza armağan edeceğiz, Böylesine bir kader maçında taraftarımızın desteğini bekliyoruz" ifadelerini kullandı. (MMM - www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2010, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66