KMS'nin yeni sponsoru: ALPEDO...

KMS'nin yeni sponsoru: ALPEDO...

Kahramanmaraş’ın ünlü dondurma markalarından ALPEDO, şehrin tek profesyonel takımı olan Kahramanmaraşspor’un yeni sponsoru oldu.


Kahramanmaraşspor’un yeni sponsoru belli oldu. Forma üzeri reklamı olmasına rağmen ödeme yapmadığı için formadan çıkarılan ünlü firmanın yerine Kahramanmaraş’ın ünlü dondurma markası Alpedo sponsor oldu.


İstanbulspor deplasman maçında Alpedo logolu formalar kullanılmaya başlanacak. Konu ile ilgili bilgi aldığımız Kahramanmaraşspor A.Ş. Sportif Direktörü İlter Kasap ise; “Kahramanmaraş’ın değerli markalarından olan Alpedo Dondurma’nın sahibi değerli iş adamımız Sami Kervancıoğlu bizlere ulaştı ve takıma ne gibi bir destekte bulunabileceğini sordu. Bizlerde kendisine takımımızın formasına reklam verebileceğini söyledik. Prosedürleri tamamlayabilirsek bundan sonra deplasmanlarda Kahramanmaraşspor’un formasında ALPEDO reklamını görebilirsiniz. Ayrıca takım otobüsümüzü bu değerli firmamızın reklamı ile giydireceğiz. Bu takımın Kahramanmaraş halkının takımı olduğunu göstermemize yardımcı olan Sami bey gibi çok değerli iş adamlarımıza temsil ettiğim kulüp adına teşekkür ediyorum. İyi bir takımımız var. 9 haftadır kaybetmiyoruz ve son 4 maçımızı da kazandık. Galibiyet serisi yakaladığımız şu günde bize gelen en anlamlı destek ALPEDO’dan gelmiştir. Sami bey Kahramanmaraşspor’u gerçekten seven ve bu zaman kadar da duyduğumuza göre her zaman takımımızı desteklemişler. Mado firmasının logosunun yerine Alpedo markasını sponsor olarak koyacağız. Takımımıza ve destek veren değerli iş adamımız Sami Kervancıoğlu için hayırlı olmasını diliyorum. Allah utandırmasın” diye konuştu.


KERVANCIOĞLU; “KMS’Yİ DESTEKLEMEK SOSYAL BORCUMUZDUR”


Konu ile ilgili konuşan Alpedo Dondurma Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Şehrimizin takımı olan benimde taraftarı olduğum Kahramanmaraşspor’a başarılar diliyorum. Takımı devir alan Vizyon Grup ortaya çok iyi bir takım çıkardı ve şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerliyorlar. Bunda bir Kahramanmaraş markası olarak katkı sahibi olmak istedim. Kahramanmaraşspor yetkililerimizle yaptığımız görüşme de seve seve takımımıza sponsor olacağımı ifade ettim. Dilerim takımızın başarısında katkısı olsun. Dediğim gibi taraftarı olduğum Kahramanmaraşspor’un yanındayım. Daha önce de hiçbir istediğini geri çevirmediğim takımımızı en kısa zamanda şampiyon görmek en büyük dileğimiz. Kahramanmaraşspor’u desteklemek hepimizin sosyal borcudur” diye konuştu. Hatırlanacağı gibi iş adamı Sami Kervancıoğlu daha öncede Kahramanmaraş’a birçok hizmette bulunmuş hatta son olarak şehrimize 24 derslikli bir okul yaptırmak için kolları sıvamıştı. (Kaynak: Manşet gazetesi)


 

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2011, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66