KMS taraftarı 'Başbakan Bakan'ına dert anlatacak!

KMS taraftarı 'Başbakan Bakan'ına dert anlatacak!

TFF 3. ligi 2. grupta mücadele edecek Kahramanmaraşspor'da transferin önü açılamadı.

Kahramanmaraş'ın tek profesyonel takımı olan Kahramanmaraşspor'da sessiz bekleyiş sürüyor. Futbolculara olan iki milyon lira üzerindeki borçlar yüzünden transfer yapamayan Kahramanmaraşspor'da taraftar Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı bekliyor.

20 Ağustos Cuma günü Kahramanmaraş'a gelecek olan Başbakan'ı sabırsızlıkla beklediklerini söyleyen taraftarlar, Milletvekillerini ve Vali'yi Başbakan'a şikayet edeceklerini dile getirdiler.

Kahramanmaraşspor'un zor durumda olmasına rağmen iktidar Milletvekilleri ve teşkilatı ile Vali'nin hiç ilgilenmediklerini ve destek vermediklerini söyleyen taraftarlar, Başbakan Erdoğan'ın daha önce Kahramanmaraş'a geldiğinde "Sizin bakanınız benim" sözünü hatırlatıp Kahramanmaraşspor için destek isteyecekler.

Hummalı bir çalışma içerisinde olan taraftarlar hazırladıkları pankartlarla miting alanına tüm taraftara beklediklerini söylediler.(Kaynak: MMM)

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2010, 12:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
coskun cesur
coskun cesur - 10 yıl Önce

KARDEŞİM TÜM TÜRKİYEDE UYGULANAN KANUNLAR MARAŞ'TA BÜROKRASİ CELLADI (bazı) MÜDÜRLER TARAFINDAN FARKLI UYGULANIYOR HERKES SEYREDİYORDA MARAŞSPORUMU HALLEDECEKLER.!BAKAN İSTEYEN ŞEHRİN ÖNCE MİLLETVEKİLİ BULMASI LAZIM.

mustafa kalaycı
mustafa kalaycı - 10 yıl Önce

Hangi vekil derdimizi dinleri çare olduda başbakana dert anlatılacak.Dinleyen vekiller ne yaptıki, başbakandan çare beklersiniz.BAZI Müdürlerin yaptıklarını seyreden vekiller bir şey yapmazken,bence bakanımızdan da bir şey beklemeyin.

fatma kara
fatma kara - 10 yıl Önce

Çoşkun abi yine vurmuş turnayı.Geçirmiş olduğu soruşturmalar nedeniyle açıga alınan bu günlerde çok sayıda börokrat var.Siyasilerimizden ve vekillerimizden beklentilerin boş olduğu onların yapamayacagı beyan ediliyor.memnun olmayanlar bakanımıza bu olayı bir şekilde ulaştırdığınızda bu zatı muhteremin geçirdiği soruşturmaları ve icraatları anlatıldığında sayın bakanımız anında geregini yapacagından eminim.bakanımızın zaten vekillerin akrabalarından olan börokratlara il müdürlerine sıcak bakmadı malümlarınızdır.İkinci il başkanımız ve tabib odası başkanı hadi kardeşim beklentileri boşa çıkarma.Seni oraya getirenlerin ortak paydası adeletli bir yönetim ve halka hizmet degilmiydi.Hayrola kabuğun kalınmı geldi kıramıyormusun kabuğunu?O zaman sana teslim edilen emaneti sahiblerine bırakman daha doğru olur diye düşünüyorum.Kimsenin oyalanmaya tahammülü kalmadı?sıfırdan geldin neden ekibine inandılar arkanda agalardan beylerden kimse yok diye seni seçtiler..... sana vaad edilen bişey varsa o vaade inanma.vaat edenler zaten seni bir kaşık suda boğar arkandaki sana şimdilik güven duyan arkadaşların olmasaydı.

SIRADAKİ HABER

banner63