Müsabakalarda seçim değişikliği

Müsabakalarda seçim değişikliği

Profesyonel Futbol Ligleri'nde daha önce açıklanan maç programlarında yerel seçim nedeniyle değişikliğe gidildi.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin 2010 Dünya Kupası Avrupa Grup Elemeleri'nde 5. gruptaki 5. ve 6. maçlarında 28 Mart ve 1 Nisan'da İspanya ile oynayacağı iki maç nedeniyle Turkcell Süper Lig'e ara verilirken, yerel seçimlerin 29 Mart 2009 Pazar günü yapılacak olması nedeniyle fikstür gereği aynı tarihte oynanması gereken Bank Asya 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig müsabakaları, 25 - 26 - 27 ve 28 Mart 2009 tarihlerine alındı.

Günleri değişen maçların programı şöyle;

25 MART 2009 ÇARŞAMBA

TFF 2.Lig Yükselme Grubu

13.30 Tarsus İdman Yurdu - Tokatspor

TFF 3. Lig Klasman

Klasman 1.Grup

13.30 Orhangazi Gençlerbirliği - Yıldırım Bosnaspor

13.30 Anadolu Üsküdar 1908 - Gölcükspor

TFF 3. Lig Klasman

Klasman 2. Grup

13.30 Bandırmaspor - Nazilli Belediyespor

TFF 3. Lig Klasman

Klasman 5. Grup

13.30 Batman Belediyespor - Diyarbakır Kayapınar Belediyespor

26 MART 2009 PERŞEMBE

TFF 3. Lig Yükselme Grubu

13.30 Göztepe A.Ş. - Kahramanmaraşspor

13.30 Ankara Demirspor - Hatayspor

13.30 Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor - Bafra Belediyespor

13.30 Lüleburgazspor - Pursaklarspor A.Ş.

13.30 Tepecik Belediyespor - İzmirspor

27 MART 2009 CUMA

Bank Asya 1. Lig

20.00 Karşıyaka - Giresunspor

TFF 3. Lig Klasman

Klasman 4. Grup

13.30 Araklıspor - Kastamonuspor

28 MART 2009 CUMARTESİ

Bank Asya 1. Lig

13.30 Kardemir DÇ Karabükspor - Samsunspor

13.30 Güngören Belediyespor - Kartalspor

13.30 Manisaspor - Kayseri Erciyesspor

13.30 Çaykur Rizespor A.Ş - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

13.30 Malatyaspor - Kasımpaşa

13.30 Orduspor - Adanaspor A.Ş

13.30 Boluspor - Sakaryaspor A.Ş

20.00 Altay - Diyarbakırspor

TFF 2. Lig Yükselme Grubu

13.30 Bucaspor - Belediye Vanspor

13.30 Beykozspor 1908 A.Ş - Eyüpspor

13.30 Körfez Belediyespor - Mersin İdman Yurdu

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediye Diskispor - Çorumspor

TFF 2. Lig Klasman

Klasman 1. Grup

13.30 Dardanelspor A.Ş - Sarıyer

13.30 Pendikspor - Bozüyükspor

13.30 Gaziosmanpaşa - BUGSAŞ

13.30 Gebzespor - Darıca Gençlerbirliği

TFF 2. Lig Klasman

Klasman 2. Grup

13.30 Afyonkarahisarspor - Altınordu

13.30 Alanyaspor - Denizli Belediyespor

13.30 Akhisar Belediyespor - Adana Demirspor

13.30 Marmaris Belediye Gençlikspor - Fethiyespor

TFF 2. Lig Klasman

Klasman 3. Grup

13.30 Türk Telekomspor - Zeytinburnuspor

13.30 Konya Şekerspor - Kırıkkalespor

13.30 İstanbulspor A.Ş - Kırşehirspor

13.30 Etimesgut Şekerspor A.Ş - Alibeyköy

TFF 2. Lig Klasman

Klasman 4. Grup

13.30 YİMPAŞ Yozgatspor A.Ş - Akçaabat Sebatspor

13.30 Erzurumspor - Arsinspor

13.30 Trabzon Karadenizspor A.Ş - Pazarspor

13.30 Karsspor - Çankırı Belediyespor

TFF 2. Lig Klasman

Klasman 5. Grup

13.30 GASKİSPOR - Şanlıurfaspor

13.30 İskenderun Demir Çelikspor - Adıyamanspor

13.30 Şanlıurfa Belediyespor - Malatya Belediyespor

13.30 Mardinspor - Elazığspor

TFF 3. Lig Klasman

Klasman 1. Grup

13.30 OYAK Renaultspor - Küçükköyspor

13.30 Yalovaspor - Fatih Karagümrük

TFF 3. Lig Klasman

Klasman 2. Grup

13.30 Mustafakemalpaşaspor - Balıkesirspor

13.30 Torbalıspor - Aydınspor

13.30 Menemen Belediyespor - Ispartaspor

TFF 3. Lig Klasman

Klasman 3. Grup

13.30 İnegölspor - Keçiörengücü

13.30 Düzcespor - Orhangazispor

13.30 Keçiören Belediyespor - Aksarayspor

TFF 3. Lig Klasman

Klasman 4. Grup

13.30 Erzincanspor - Sürmenespor

13.30 Bulancakspor - D.Ç.Divriğispor

13.30 Gümüşhanespor - Ünyespor

TFF 3. Lig Klasman

Klasman 5. Grup

13.30 Ceyhanspor - Belediye Bingölspor

13.30 Kilis Belediyespor - Batman Petrolspor

13.30 Bağlar Vuralspor - Siirtspor

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2009, 08:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63