Türkiye 3.sü oldular Kahramanmaraş'a 6 madalya ile döndüler!

17 20 Nisan tarihleri arasında Bartın ilinde gerçekleştirilen Üniversitelerarası Güreş Şampiyonasında 6 madalya elde ederek, takım halinde Türkiye 3’üncülüğü elde eden Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Güreş Takımı sporcuları Beden eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Ünal Türkçapar ve Müdür Yardımcıları Dr. Öğretim Üyesi Hüseyin Eroğlu ve Öğretim Görevlisi Bülent Okyaz ile birlikte üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret ettiler.

Türkiye 3.sü oldular Kahramanmaraş'a 6 madalya ile döndüler!

Bartın’da gerçekleştirilen Üniversitelerarası Güreş Şampiyonasında KSÜ Güreş Takımı Sporcuları 2 altın 1 gümüş ve 4 bronz madalya kazanarak toplamda 6 madalya elde ederek önemli bir başarıya imza attılar. Serbest sitilde Ali Çam ve Anıl Berkay Kılıçsallayan altın madalya, Mustafa Durdur gümüş madalya, İsmail Avcı ve Eyüp Kurt bronz madalya kazandılar. Greko-Romen Sitilde ise Enes Bandırma broz madalya elde etti.

Derece alan sporcular ve BESYO yönetimini tebrik eden Rektör Can, spor braşlarına verilen desteklerin artarak devam edeceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER