Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen 2. bölüm tek parça olarak yayınlandı. Dizinin son bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Diziseverler, Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan Ya Çok Seversen 2. bölüm full izleyebilecekleri linki araştırıyor. 13 Temmuz 2023 tarihinde Ya Çok Seversen son bölüm full internete yüklendi. 

Ya Çok Seversen 2. Bölüm izle

(GADDAR 18. BÖLÜM) NOW TV izle HD tek parça kesintisiz yeni bölüm (FOX TV) (GADDAR 18. BÖLÜM) NOW TV izle HD tek parça kesintisiz yeni bölüm (FOX TV)

YA ÇOK SEVERSEN OYUNCULARI

Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebuzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Özgün Akaçca ve Adin Külçe gibi genç ve usta isimler yer alıyor.

YA ÇOK SEVERSEN DİZİSİNİN KONUSU

Ya Çok Seversen, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve hayatını kendi ayakları üstünde yurtdışında geçiren, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini konu alıyor.

Editör: TE Bilisim