AHLAKSIZLAR: Cami tuvaletinde fuhuş baskını!

AHLAKSIZLAR: Cami tuvaletinde fuhuş baskını!

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde caminin tuvaletinde fuhuş yapmaya kalkışan 2 kişi, cami görevlisi ve esnafın baskınına uğradı.

Olay, Sultan Orhan Mahallesi'nde bulunan Sultan Orhan Camii'nin kadınlar tuvaletinde meydana geldi. Adı öğrenilemeyen bir kadın, şadırvan görevlisinin yanına gelerek tuvaleti kullanacağını söyleyip anahtarı istedi.

Cami girişinin tam arka kısmında kalan tuvalete giren kadın, bir süre sonra kapının önüne gelen bir şahsı içeri aldı. İçeri giren şahsı gören çevredeki esnaf, şadırvan görevlisine haber verdi.

Yedek anahtarı alan şadırvan görevlisi kapıyı açıp esnafla birlikte içeri girdi. İçeridekileri uygunsuz vaziyette yakalayan vatandaşlar, gördükleri manzara karşısında şok oldu.

Tepki ve telaş esnasında şahıslar kalabalığın arasından sıyrılarak kaçmayı başardı.

Olaya şahit olanlardan Serkan Türkoğlu, "Bu nasıl zihniyet, anlamak mümkün değil. Allah onları ıslah etsin. Caminin tuvaletinde böyle bir şey olur mu?" diye tepkisini dile getirdi.

Muhammet Demirtaş ise, "Bu bir rezalet. Onların gitmelerine müsaade etmeyecek, adalete teslim edeceklerdi" dedi.

Şadırvan görevlisi de, "Çok rezil bir durum. Burası cami, hiç mi Allah'tan korkmuyorlar? diye konuştu.

Öte yandan, söz konusu tuvalette daha önce de fuhuş yapıldığı iddia edildi. (Mynet)Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2010, 06:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66