Basın Yayın Müdürü talihsiz bir kaza yaşadı!..

Basın Yayın Müdürü talihsiz bir kaza yaşadı!..

Kahramanmaraş Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdür Vekili Mustafa Semerci talihsiz bir kaza yaşadı.


Elde edilen bilgilere göre; 12 Şubat Kurtuluş Bayramı kutlama etkinlikleri için Valilik kavşağında kurulan platform sahnede 10 Şubat Cuma gecesi incelemelerde bulunmakta olan Semerci, sahne üzerinde gezerken bir anda dengesini kaybederek aşağıya düştü.


Alnından yaralanan Semerci hemen olay yeri yakınındaki Yenişehir Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi edildi. Ayakta yapılan tedavinin ardından taburcu edilen Mustafa Semerci, acılarına rağmen hafta sonunda görevini yerine getirmeye çalıştı.


Kendisine ‘Geçmiş olsun’ diyerek; acil şifalar diliyoruz.


ŞARTNAMEYE UYULMADIĞINI ÖNE SÜREREK ŞİKAYETÇİ OLDU


Öte yandan; Kahramanmaraş kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim olan ve daha önce de 2005 yılında sanatçı getirilmesi ihalesinde usulsüzlükler yapıldığını öne sürerek şikayetçi olması üzerine bazı belediyecilerin Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanmalarına neden olan Mustafa Dal isimli organizatör, yine şikayette bulundu.


Söz konusu organizatör, 12 şubat 2012 Kurtuluş Bayramı törenleri için Belediye tarafından yapılan ses, ışık ve sahne malzemeleri temini ihalesini alan firmanın şartnamedeki şartlara uygun olmayan cihaz ve teçhizatları kurduğunu ve bu nedenle de kutlama etkinliklerinde aksaklıklar yaşandığını öne sürerek suç duyurusunda bulundu. Savcılık talimatı ile polis tarafından ifadesi alınan Dal’ın iddialarının araştırılması amacı ile savcılıkça soruşturma dosyası açıldı. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2012, 22:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63