Başkan Poyraz: Hizmette sınır tanımıyoruz!

Başkan Poyraz: Hizmette sınır tanımıyoruz!

Kahramanmaraş’ın AK Partili Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Malik Ejder Türbesi’nde ve emprenye tesislerinde incelemelerde bulundu.

Teknik belediyeciliğin yanı sıra sosyal ve kültürel çalışmalara da önem verdiklerini belirten Başkan Poyraz, inanç turizmi açısından önemli bir yere sahip olan Malik Ejder Türbesi’nde yapılan inşaat çalışmalarını yerinde inceleyerek görevlilerden bilgi aldı.

İnanç turizmi açısından önemli bir yere sahip olan Malik Ejder Türbesi’nde yaptığı incelemeler sırasında konuşan Başkan Poyraz; “Halkımızın yanı sıra civar illerden de buraya insanlarımız gelmektedir. Burada yapılması gereken alt yapı hizmetlerinin yanı sıra sosyal binalar ve çevre düzenini de beraber yapıyoruz. En kısa sürede çalışmalar tamamlanacak ve buraya gelen insanlarımızın hizmetine sunulacak” dedi.

Başkan Poyraz Malik Ejder Türbesi’nin ardından geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen Kahramanmaraş Belediyesi Emprenye Tesisleri’nde de incelemelerde bulundu.

Park ve bahçelerdeki bank ve masaların yapımında kullanılan ağaçların olumsuz şartlar karşısında dayanıklılığının arttırılmasına yönelik işlemlerin yapıldığı emprenye tesislerini de gezen Başkan Poyraz, görevlilerden tesis hakkında ve yapılan çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

Başkan Poyraz, parklara yerleştirilen bank ve masaların uzun ömürlü ve dayanıklı olması için bu tesisin gerekli olduğunu işaret ederek, halka hizmette sınır tanımadıklarını öne sürdü. (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2010, 06:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63