Başkan Poyraz ‘ın veda ziyaretleri sürüyor

Başkan Poyraz ‘ın veda ziyaretleri sürüyor

Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz veda ziyaretleri kapsamında Kahramanmaraş Gaziler Derneği ve Türk Kadınlar Birliği Kahramanmaraş Şubesi’ni ziyaret etti.


Kahramanmaraş Gaziler Derneği ziyaretinde Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ı Dernek Başkanı Hüseyin İkikardeş ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladılar.


Ziyarette görev süresi boyunca hizmetin en iyisini sunmaya çalıştıklarına dikkat çeken Başkan Poyraz, Kahramanmaraş insanının her şeyin en iyisine layık olduğunu söyledi.


Başkan Poyraz aynı zamanda Kahramanmaraş Belediyesi’nin Hizmette 10. Yıl kitabı ile Taşınmaz Kültür varlıklarımız kitaplarını da hediye etti.


Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Kahramanmaraş Gaziler Derneği Başkanı Hüseyin İkikardeş: “ Sayın Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’dan biz razı idik. Allah’ım incitmesin yormasın. Ne zaman kapısına varsak bizi boş döndürmedi. Derneğimize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı kendisine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.


Daha sonra Türk Kadınlar Birliği Kahramanmaraş Şubesi’ne geçen Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, burada Dernek Başkanı Hayrunnisa Aras ve Yönetimi tarafından karşılandı.


Türk Kadınlar Birliği Kahramanmaraş Şubesi’nde bir süre sohbet eden Başkan Poyraz, sivil toplum kuruluşları ile istişare içerisinde hareket ettiklerini ifade etti.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dernek Başkanı Hayrunnisa Aras: “Sayın Başkanımız Mustafa Poyraz’dan memnunduk. Özellikle derneğimizle istişare içerisinde hareket ederek bir çok başarılı çalışmalar yaptılar. Kadınlarımızın istifadesine yönelik bir çok hizmeti gerçekleştirdikleri için kendilerine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Türk Kadınlar Birliği Kahramanmaraş Şubesi Başkanı Hayrunnisa Aras ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret sonrası Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’la topluca hatıra fotoğrafı çekildiler.

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2014, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63