Büyükşehir Meclis Üyeleri İncelemede

Büyükşehir Meclis Üyeleri İncelemede

Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç, meclisi üyelerine Belediyesi’nin çalışmalarını gösterdi.


Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Ocak Ayı Meclis Toplantısı’nın ardından Büyükşehir meclisi üyeleri ile birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını inceledi.


Üyeler, öncelikle Gayberli, Malik Ejder ve Hacıbayramveli mahallerinde gerçekleştirilen kentsel dönüşüm çalışmalarında incelemelerde bulundu.


“Metruk alan ortadan kaldırıldı”


Kentsel dönüşüm alanında Gayberli mahallesine projelendirilen otopark çalışmasıyla ilgili meclis üyelerini bilgilendiren Başkan Erkoç “Burada önemli bir kentsel dönüşüm yaşanıyor. Görüntü kirliliği oluşturan metruk haldeki bir alan tamamen ortadan kaldırıldı. Yapacağımız çalışma ile şehir modern bir otoparka kavuşacak” diye konuştu.


Kentsel dönüşüm alanının ardından Başkan Erkoç ve beraberindekiler Şazibey mahallesinde düzenleme çalışmaları devam eden açık otopark alanını gezdi.


Son olarak Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi araç filosuna yeni alınan hizmet araçlarını inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç ve meclis üyeleri, Kahramanmaraş için çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceklerini belirttiler.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2015, 08:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Afrodizyak
Afrodizyak - 6 yıl Önce

Sn.Erkoç neyin incelemesi yapıyorsunuz hayatınızda grederrmi görmediniz çok büyük bir işmiş gibi bu habereri servis yapıyorsunuz Haaa birde kentsel dönüşüm kapsamında orada zaten bakanlık açık otoparkı mecbur tutup parasını gönderiyor zaten bırak bu ayakları beceriksizliğinizi böyle yalanlarla kapatamazsınız vatandaş aracını Gayberliye park edip Kıbrıs meydanına mı gelecek boş boş poz verip haber yaptırıp gülünç duruma düşüyorsunuz.

SIRADAKİ HABER

banner63