Cinayet öncesi bıçağı biledi!

Cinayet öncesi bıçağı biledi!

Adana'da kaybolduktan 35 gün sonra sahilde gömülü halde köpeklerin bulduğu Mehmet Işıkoğlu'nu öldüren zanlının, cinayet öncesi bıçağı bilediği ortaya çıktı.


Edinilen bilgiye göre, Karataş ilçesinde yaşayan evli ve 1 çocuk babası Mehmet Işıkoğlu'ndan,


21 Ocak’ta evden çıktıktan sonra bir daha haber alınamadı.35 gün sonra Karataş ilçesinde sahilde kuma gömülmüş halde bir cesedi köpekler çıkardı.Yapılan DNA testinde köpeklerin çıkardığı cesedin Mehmet Işıkoğlu'na ait olduğu anlaşıldı.17 yerinden bıçaklanarak öldürülen Işıkoğlu'nun katilini bulmak için polis çalışma başlattı.Yapılan çalışmada katillerin Işıkoğlu'nun arkadaşları Mehmet Seyran A.kardeşi Abdülkadir A.ile Serhat S.olduğu tespit edildi.Polis yapılan operasyonla zanlıları yakaladı.
Zanlılardan Mehmet Seyran A.ile Serhat S.'nin Işıkoğlu'nu evinden alarak İskenderun'a gittiği daha sonra Karataş'a geçtikleri burada sahilde oturdukları ve ateş yaktıkları öğrenildi.
Bir süre sonra ise Serhat S.'nin Işıkoğlu'nu tuttuğu Mehmet Seyra A.'nın ise 17 yerinden bıçaklayarak öldürdüğü ve sonra gömdükleri öğrenildi. Mehmet Seyran A.'nın Işıkoğlu'nu öldürdüğü bıçağı olaydan 2 gün önce bilediği, Işıkoğlu'nu gömmek için de Serhat S.'nin Karataş'taki yazlığından aldıkları kürekle mezar açtıkları öğrenildi.
Zanlılar, sorgulamanın ardından adliyeye sevk edildi.
  FATİH KEÇE
 
(İHA)

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2016, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63