Çöken bağ evinde bir kişi yaralandı!

Çöken bağ evinde bir kişi yaralandı!

Kahramanmaraş’ın Ballıca Mahallesinde terk edilmiş bir bağ evinin sökümü sırasında meydana gelen olayda bir işçi yaralandı.

Mehmet Esenceli Caddesi’nde bugün öğle saatlerinde meydana gelen olayda; tek katlı bir bağ evinin yola terk edilmesi nedeni ile Halil Akgül (43) ve Rüstem Bolat (40) isimli iki işçi tarafından tahta ve demiri karşılığı sökme işlemlerini yaptıkları bina çalışmalar aniden çöktü.

Meydana gelen olayda yaralanan işçilerden Halil Akgün (43) Kahramanmaraş Devlet hastanesine kaldırıldı. Tedavisi süren Akgün’ün hayati tehlikesinin bulunmadığı kaydedildi.

Tek katlı binanın çökmesi esnasında yara almadan kurtulan ve Halil Akgün’ün eniştesi olduğu belirtilen Rüstem Bolat; “İnşaatta ben binanın çok yüksek olmayan üst katında çalışıyordum. Kaynım Halil ise alt kısımda çalışıyordu. Birden çökme oldu ben binanın üstünden atladım. Daha sonra kaynımı bulunduğu yerden çıkararak hastaneye kaldırdık. Benim hiçbir şeyim yok” dedi.

Kahramanmaraş’taki bağ evinde meydana gelen çökme olayı ile ilgili soruşturmanın sürdüğü kaydedildi. (Ajans 46 - www.kanal46.com)


Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2008, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66