Fabrika depolarından kumaş çalan şebeke yakalandı!

Fabrika depolarından kumaş çalan şebeke yakalandı!
Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi ile Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde ve Gaziantep’te eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonda; fabrikalardan 100 bin YTL’yi aşkın kumaş çalan bir şebeke elemanları yakalandı.

Operasyon hakkında bugün saat 10.30’da basına açıklamada bulunan Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Necdet Çelikbilek, Kahramanmaraş’ta meydana gelen 2 ayrı işyerinden hırsızlık olayı ile ilgili olarak 5kişinin yakalandığını söyledi. kanal46.tv'nin de takip ettiği basın açıklamasında Çelikbilek; “Yakalanan şüpheli şahıslara ait Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesi ve Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesindeki ikametlerinde ve işyerleri ile işyerlerine ait depolarda yapılan aramalar sonrasında 5 top kadife kumaş, 100 top ithal ve Altınyıldız markalı takım elbise dikiminde kullanılan kumaş, 150 adet tek ceket, bir adet takım elbise, 4 adet pantolon, 34 top cep dikiminde kullanılan kumaş astar ve tela, 560 adet eşofman altı, 350 adet sweet short elde edilmiştir. Elde edilen malzemeler her iki olayın müştekileri tarafından da teşhis edilmiş ve yaklaşık 100 bin YTL değerinde oldukları tespit edilmiştir.” dedi.

Kahramanmaraş-Kayseri karayolu üzeri 7. km’deki Birlik Konfeksiyon’dan geçen ay içerisinde 100 bin YTL değerinde top kumaş ile bu ay içerisinde Sümer Mahallesi’ndeki Kalomon Tekstil’den yaklaşık 10 bin YTL değerinde tekstil ürünleri çalan; Ömer Faruk, Halil İbrahim ve Dursun D., Hasan B. Ve Mehmet T. İsimli zanlılar, emniyetteki ifadelerinin ardından adalete teslim edilecek. (www.kanal46.tv)
Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2006, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63