FLAŞ: Billboard ihalesine Akmansoy'dan rekor fiyat!

FLAŞ: Billboard ihalesine Akmansoy'dan rekor fiyat!

Kahramanmaraş Belediyesi’nin mülkiyetinde bulunan Kent Mobilyaları (billboard) ihalesi bugün gerçekleştirildi.

Mehmet Hamzaoğlu başkanlığındaki Belediye Encümeni tarafından bugün saat 15.00’da yapılan ve 7 firmanın katıldığı yıllık 500 bin lira muhammen bedelli bilboard ihalesi rekor bir fiyata gitti.

İhaleyi; kent merkezinde faaliyet gösteren Akmansoy Marketlerin sahibi olduğu öğrenilen GSM Reklâm, yıllık yüzde 18 KDV hariç olmak üzere 1 milyon 412 bin lira gibi rekor bir fiyat vererek kazandı.

7 yıl üzerinde yapılan ihale kapsamında ihaleyi kazanan firma, ilk üç ay içerisinde 1 milyon 500 bin liralık ta yatırım yapacak. Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’ın önümüzdeki günlerde ihaleyi onaylamasına kesin gözü ile bakılıyor.

İŞTE İHALEYE KATILAN ANCAK SONRADAN ÇEKİLENLER:

İstanbul Karma Açık Hava Reklâmcılık: 510 bin lira vererek çekildi.

İstanbul Şehir Işıkları: 670 bin lira vererek çekildi.

Kahramanmaraş Fa Ajans: 671 bin lira vererek çekildi.

İstanbul Alyans Grup: 971 bin lira vererek çekildi.

AÇIK ARTIRMADAN SONRA KAPALI ZARFA GEÇİLDİ

500 bin liradan açık artırma ile başlayan ihalede 3 firmanın kalması üzerine 1 milyon 280 bin liradan sonra kapalı zarfa geçildi. Verilen aranın ardından tekliflerini hazırlayarak kapalı zarfa koyan firmaların verdikleri fiyatlar tek tek açılarak okundu. Buna göre;

1- GSM Reklâm (Kahramanmaraş Akmansoy): 1 milyon 412 bin lira vererek ihaleyi kazandı. (Kapalı zarfa geçmeden önce son olarak 1 milyon 257 bin lira verdi.)

2- Özgecan Reklâm (Kahramanmaraş) : 1 milyon 360 bin lira. (Kapalı zarfa geçmeden önce son olarak 1 milyon 280 bin lira verdi.)

3- Noya Medya (Kahramanmaraş): 1 milyon 280.5 bin TL (kapalı zarfa geçmeden önce son olarak 1 milyon 280 bin lira verdi.) (www.kanal46.com)
YASAL UYARI: HABER METNİ İLE FOTOĞRAFLARIN BASIN-YAYIN ORGANLARI VE İNTERNET SİTELERİ TARAFINDAN 'KANAL 46' ADI KAYNAK VE MAHREÇ GÖSTERİLSE DAHİ İZİNSİZ OLARAK İKTİBAS EDİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR. BU YASAĞA UYMAYANLAR İDARİ VE MALİ CEZALARI PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. KANAL 46 BU KONUDAKİ TELİF VE YAYIN HAKLARINI SAKLI TUTAR.. KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR...

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2010, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63