FLAŞ: Katil zanlısı koca yakalandı!

FLAŞ: Katil zanlısı koca yakalandı!

Kahramanmaraş’ta 5 gün önce barıştığı karısı 25 yaşındaki Fatma Darendeli’yi boğarak öldürdükten sonra kaçan katil zanlısı Hasan K. Osmaniye'de bir otel odasında uyurken yakalandı.

Hasan K. lise öğrencisiyken kaçırıp evlendiği, 7 yıl evli kaldıktan sonra 5 ay önce boşandığı eşiyle hafta başında yeniden barışmıştı. Barıştıktan 5 gün sonra eşiyle tartışan Hasan K. genç kadını elleriyle boğarak öldürdü.

Oğlunu da kendi ailesine teslim eden koca, cinayetten sonra kaçtığı Osmaniye’ye yakalandı. Kahramanmaraş Emniyet müdürlüğü Cinayet Bürosu dedektifleri önceki akşam Yunus Emre Mahallesi’ndeki evlerinden cinayetten sonra kaçan Hasan K.’yi yakalamak için harekete geçti.

Çevre illere giden otobüs ve dolmuş şoförlerine katil zanlısının fotoğrafını göstererek bilgi toplayan cinayet bürosu ekipleri bir dolmuş şoförünün ‘Osmaniye’ye götürdüğüm yolcular içinde buna benzeyen biri vardı’ demesi üzerine hemen harekete geçti. Polis yaptığı araştırmada katil zanlısının Osmaniye’de olduğunu belirledi.

Önceki gün öğleden sonra yapılan baskınla katil zanlısı Hasan K. bir otel odasında uyurken yakalandı. Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen katil zanlısı Hasan K. ilk ifadesinde; “Onu canımdan daha çok seviyordum. Ama bu sevgiyi bir türlü birbirimize yansıtamıyorduk. Keşke yeniden bir araya gelmeseydik. Bunlar olmayacaktı. Olay günü tartışmaya başladık. kendimden geçmişim. Susturmak için boğazını sıkmıştım. Öldüğünü fark edince de oğlumu babama bırakıp kaçtım. Çok pişmanım” dedi. (Ajanslar)

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2010, 23:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER