FLAŞ: Tarım İl Müdürü yolcu mu?

FLAŞ: Tarım İl Müdürü yolcu mu?

Aslen Trabzonlu olan Kahramanmaraş Tarım İl Müdürü Ahmet Şahin’in önümüzdeki günlerde görevinden alınacağı ileri sürüldü.

Kahramanmaraş kent merkezinde haftalık olarak yayımlanan Kimlik Gazetesi’nde yer alan haberde şöyle denildi:

“Geldiği günden bu yana hemen-hemen her konuda tepki toplayan, başarısız olduğu iddiaları yanında, söylem ve yerel basında çıkan haberleri ile şimşekleri üzerine çeken Tarım İl Müdürü Ahmet Şahin’in görevden alınacağı söyleniyor, kamuoyunda konuşuluyor.

En son Adana yolu üzerindeki arsa olayı ile gündeme gelen, valilikten izin almadan demeç verdiği, bu sebeple suç işlediği söylenen müdür Şahin’e AK Parti teşkilatının ve milletvekillerinin soğuk baktığı, bu yüzden görevden alınmasının kentin ve kurumun selameti için en doğru karar olduğu iddia ediliyor.” (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2009, 10:23
YORUM EKLE
YORUMLAR
kamil
kamil - 12 yıl Önce

Değerli dostlar; bu haber bir temenniden ibarettir. Ne tarım il müdürü ne de Milli eğitim il müdürü kendileri istemediği takdirde görevden alınamaz. AK Parti milletvekilleri ve il yönetiminin bu konuda herhangi bir girişimde bulunmaları söz konusu bile olamaz.

ali kayış
ali kayış - 12 yıl Önce

Son aylarda alışık olduğumuz bir dezenformasyon,ısmarlama güya kamuoyu oluşturma haber örneği.Bu ilde yaşayan herkes aptaldır ya,bir haberin neden yapıldığını,asıl amacın ne olduğunu,kime kimler tarafından hangi kaygıyla ne haberi yaptırıldığını kimse anlamıyor ya....Bir matbaa makinesi biraz kağıt bir ikide ''KİMLİKLİ''adam buldunuzmu istediğiniz haberi yapma hürriyetiniz var demektir.Artık istediğiniz aday adayını aday yaptırır,istediğiniz daire müdürünün ayağını kaydırır,istediğiniz kişiyide müdür yaptırırsınız.Meydan boş nede olsa.

SIRADAKİ HABER

banner63