FLAŞ:Okuldan alındığı için intihara teşebbüs etti!..

FLAŞ:Okuldan alındığı için intihara teşebbüs etti!..

Kahramanmaraş’ın en işlek yeri olan Trabzon Bulvarı üzerindeki 18 katlı Özel İdare İş Merkezi’nin 9. katına ait havalandırma penceresine intihar etmek için çıkan genci, atlamak istediği esnada polis çekerek içeriye aldı.

Bugün saat 16.30 sıralarında Özel İdare İş Merkezi’nin 9. katının havalandırma penceresinde bir gencin bulunduğunu görenler hemen polise ve itfaiyeye haber verdi. Bunun üzerine olay yerine gelen polis önlem alırken, itfaiye ekipleri ise gencin atlayacağı pencerenin altına hava yastığı açtı.

Çevrede toplanan meraklı kalabalıktan bazılarının ise cep telefonları ile intiharcıdan görüntü almaya çalıştıkları görüldü.

9. katın koridoruna gelen polis ekipleri, yaklaşık yarım saat intihardan vazgeçirmeye çalıştıkları gencin bir anlık boşluğundan yararlanarak pencereden içeriye çektiler. Polis ekipleri tarafından aşağıya indirilirken ağladığı gözlenen gencin 19 yaşındaki Bestami Ç. olduğu öğrenildi.

Liseye gittiği ancak derslerinin zayıf olmasının yanında devamsızlığı da bulunan Bestami’nin velisi olan ağabeyinin; “İki yıldır aynı sınıfta okuyorsun. Sen okumayı yapamıyorsun. Bari bir işe girerek çalış” diyerek 16 Mayıs’ta tasdiknamesini aldığı bu nedenle de Bestami’nin bu olayı protesto ederek okula gitmek istediğini göstermek amacı ile intihara teşebbüs ettiği de öğrenildi.

İntihar olayı ile ilgili olarak soruşturma başlatıldı. (Ajans 46 - www.kanal46.tv)Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2008, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66