'Güvercin' alışverişi kan döktürdü!

'Güvercin' alışverişi kan döktürdü!

Kahramanmaraş’ın Kayabaşı Mahallesi’nde önceki gece meydana gelen olayda iki arkadaş arasında ‘güvercinalışverişinden dolayı çıkan tartışma kanlı bitti.

Yol ortasında karşılaşan ve kentte ‘mırtık’ olarak bilinen güvercin uçurma işi ile uğraştıkları öğrenilen iki arkadaş Harun Erzurumlu (30) ile 17 yaşındaki Cuma U. arasında alışveriş meselesinden dolayı tartışma çıktı.

İddiaya göre; Cuma U. sattığı güvercinin parasını Harun’dan istedi. Bunun üzerine çıkan tartışma yumruklaşmaya dönüştü. Ardından ise Cuma, belinden çıkardığı bıçakla Harun’u karın ve kalbe yakın bölgeden yaralayarak kaçtı.

İki bıçak darbesi alarak ağır yaralanan Harun, olay yerine gelen polis ekiplerine kendisini kimin vurduğunu söyledikten sonra ambulansla hastaneye götürülürken yolda öldü.

Olaydan sonra kaçan genç yakalanırken, başlatılan soruşturma sürüyor. (www.kanal46.com)YASAL UYARI: HABER METNİ İLE FOTOĞRAFLARIN BASIN-YAYIN ORGANLARI VE İNTERNET SİTELERİ TARAFINDAN 'KANAL 46' ADI KAYNAK VE MAHREÇ GÖSTERİLSE DAHİ İZİNSİZ OLARAK İKTİBAS EDİLMESİ KESİNLİKLE YASAKTIR. BU YASAĞA UYMAYANLAR İDARİ VE MALİ CEZALARI PEŞİNEN KABUL ETMİŞ SAYILIRLAR. KANAL 46 BU KONUDAKİ TELİF VE YAYIN HAKLARINI SAKLI TUTAR.. KAMUOYUNA SAYGI İLE DUYURULUR...

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2009, 08:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63