Iğdır Emniyet Müdürü Aydın'a veda yemeği

Iğdır Emniyet Müdürü Aydın'a veda yemeği

Iğdır'da 14 aydan bu yana görev yapan ve geçtiğimiz günlerde Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Mustafa Aydın onuruna Iğdır Valiliği tarafından veda yemeği verildi.

Bir restoranda düzenlenen veda yemeğine; Iğdır Valisi Saim Saffet Karahisarlı, Garnizon Komutanı Ernail Keleş, ilçe kaymakamları, kamu kurum amirleri ve çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi katıldı.

Programda konuşan Vali Saim Saffet Karahisarlı, Aydın'ın tayininin çıkmasının Iğdır için çok büyük bir kayıp olduğunu ifade etti. Karahisarlı şöyle konuştu: "Emniyet müdürümüzle ilimizde kısa sürede çok güzel projelere imza attık. En önemlisi Toplum Destekli Polislik Projesi'ni devreye sokarak polis-vatandaş ilişkisine önem verdi. Iğdır'ımızın tanıtımına büyük katkı sağladı. 7'den 70'e vatandaşımızın arasında ayrımcılık yapmadı ve devletimizin polis gücünü ilimizde çok iyi temsil etti. Müdürümüze Iğdır'da göstermiş olduğu özveri nedeni ile teşekkür ederim. Yeni görev yerinde kendisine başarılar diliyorum."

Tayininin sürpriz olduğunu belirten İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ise "Iğdırlı vatandaşlarımıza bizlere göstermiş oldukları yardımlardan dolayı teşekkür ederim. Iğdır'daki huzurun sağlanması sadece emniyetin değil vatandaş-polis ilişkisinden kaynaklandığına inanıyorum. Buradaki gönül sevgi selini Maraş'a götüreceğim. Burada kısa zamanda çok iyi dostluklar kurduk ve bu dostluklar devam edecektir. Her şey için herkese çok teşekkür ederim." diye konuştu.

Konuşmaların ardından Vali Saim Saffet Karahisarlı, Kahramanmaraş'a tayini çıkan Mustafa Aydın'a Iğdır hatırası olarak kilim hediye etti. (Cihan Haber Ajansı)

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2010, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66