Kahramanmaraş 1. Spor ve Çocuk Oyunları Şenliği…

Kahramanmaraş 1. Spor ve Çocuk Oyunları Şenliği…

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın, 92. Yıldönümü münasebetiyle Kahramanmaraş Valiliği koordinasyonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile  İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Kahramanmaraş 1. Spor ve Çocuk Oyunları Şenliğinin açılış töreni Batıpark Spor Salonunda gerçekleştirildi.


09.04.2012 Pazartesi günü saat 09.00'da Batıpark Spor Salonunda yapılan tören; Vali Vekili Servet Güngör, Belediye Başkan Vekili Cevdet Kabakcı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı, İl Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Özdemir, İl Sağlık Müdürü Dr.M.İlker Çitil, öğretmen, öğrenci ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.


Törende; Belediye Bandosu eşliğinde saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakçı günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Anaokulu ve İlköğretim Okulları öğrencileri tarafından hazırlanan Halk oyunları gösterilerinin ardından Güreş Eğitim Merkezi öğrencilerinin Jimnastik gösterileri izlendi.


Tören sonunda Görme Engelliler İlköğretim Okulu öğrencilerinin, GoalBall müsabakasıyla, 1.Spor ve Çocuk Oyunları şenliği başladı.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2012, 21:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
tayfur batı
tayfur batı - 9 yıl Önce

Başta sayın mülki amirimiz ve şehrül eminimiz olmak üzere ilimizden ileri gelen 250 civarındaki muhterem zevatın şu anda kutsal topraklarda umre ziyareti yaptığını duymak bizleri ziyedesi ile sevindirdi. ne mutlu onlara, inşallh darısı bizlere...Allah, umrelerini kabul etsin inşallah....(Not: Sayın mülki amirin yakında buradan tayininin çıkacağı konuşuluyor. Acaba doğrumu? Bizler kendisini çok seviyoruz ve burada kalmasını istiyoruz..Vekiller uyumasın kendisine sahip çıksın..)

fatma kara
fatma kara - 9 yıl Önce

uatandaşların umreye gidişlerindeki giden sayısında artış olması çok sevindirici.O kutsal topraklarda manevi havayı koklamak ne kadar hoş ve güzeldir.ne mutlu o insanlara ancak ne dense umreye gidenlerin birçoğunun devlet memuru olması dikkat cekicidir.umreye giderken bide ben umreye gidiyorum diye nerdeyse belediyeden anons ettirme abartısını yaşarsak hiç şaşmayın.umreye ne için gidiyorsun bunu allah içinmi yoksa dünyevi gelecek içinmi be kardeşim derlerse kızmayalım.Dinimizide yalaka ve yağcılar parselledilermi diye düşünceye bazen giriyorum.saygılar

SIRADAKİ HABER

banner66

banner63