Kahramanmaraş'ta askıda et ve ekmek kampanyası

Yaklaşan yerel seçimler öncesi halka dokunacak projeleri ile ön plana çıkan Namık Kemal Mahallesi Muhtar Adayı Ahmet Okur, askıda et ve ekmek kampanyası ile 1 mahalle 3 sokakta bulanan market ve bakkalda askıda ekmek kampanyası başlattı.

Kahramanmaraş'ta askıda et ve ekmek kampanyası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara ayrı bir önem vermesi ile başlattığı birleşme halka kadar yansıdı. Muhtarlar veya muhtar adaylara mahallelerindeki sosyal donatılardan, yatırımlara kadar mikro ölçekli herşeyi yapabiliyor. Mahallesinde eksiği bulanmayan muhtarlar ise prje üreterek muhtarlık makamının önemine vurgu yapıyor.

Kahramanmaraş’ta uzun yıllar boyunca belediyecilik tecrübesi ile yetişen Namık Kemal Mahallesi Muhtar Adayı Ahmet Okur, yeni bir proje başlatarak mahallelisinin bir an bile gülmesi için çalışıyor. Askıda ekmek kampanyası ile bir mahalle 3 sokaktaki kasaplar ve bakallardan ekmek alımının önünü açtı.

Okur, kendi sosyal medyasından şunları söyledi: “Kahramanmaraş Dulkadiroğlu ilçesi Namık Kemal Mahallesi, Hacı Murat Caddesi ve Arslanbey Caddesi nde askıda et ve ekmek projemiz tüm hızıyla devam ediyor. Ana caddelerde bulunan market ve kasaplardan et ve ekmek alabilir, asabilirsiniz. Bu projemize destek veren mahalle sakinlerimize ve hayır sahiplerine çok teşekkür ediyorum”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63