Karadeniz Fıkrası Gibi Olay!

Karadeniz Fıkrası Gibi Olay!

Malatya’da kapalı otoparkın üst tavanına direk dikmek için makine ile delik açılırken, alt kısımda park halindeki yeni model otomobilin zarar görmesine neden olundu.


Olay, merkez çevreyolu Adliye binasını arkasında Adliye personeline ait kapalı otopark üzerinde Malatya Büyükşehir Belediyesi ekiplerince, otoparkın tavan kısmında üstte direk dikmek için delik açılırken, alt kısımda park halindeki adliye personeli Halit Gökhan’a ait 44 PP 099 plakalı otomobile zarar verildi. İş makinesi ile delik açılırken, tavandan düşen beton parçaları aracın üst kısmı ile arka camına düştü.


Olayın görgü tanığı Ekrem Tüfenk, “Burası Adliyeye ait otopark, belediyenin kepçe operatörü gelip, buranın otopark olduğunu bildiği halde hiçbir kontrol yapmadan tavanı delmeye başladı. Burada park halindeki otomobil zarar gördü. Otomobilin sahibi adli süreci başlattı. Kepçe operatörüne neden böyle yaptın dediğimizde ise ‘Siz oranın tavanını ince olduğunu bildiğiniz halde niye oraya otomobilinizi park ettiniz’ diye suçlamada bulundu” dedi.


Otomobilin sahibi Halit Gökhan ise, otomobilinin daha 1 aylık olduğunu belirterek, “Söylenseydi aracımızı otoparktan çekerdik. Aracımızı adliyenin otoparkına güvenli olduğu için bırakıyorduk. Ama otomobilim tavanın delinmesi sonucunda zarar gördü” diye tepki gösterdi.(İHA)

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2014, 06:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER