KAYIP: 13 yaşındaki Cuma Coşkun aranıyor!..

KAYIP: 13 yaşındaki Cuma Coşkun aranıyor!..

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi Kırmakaya Köyündeki evinden çıktıktan sonra kaybolan 13 yaşındaki Cuma Coşkun adlı çocuktan haber alınamıyor. Coşkun Ailesi çocuklarının bulunması için her yeri didik didik arıyor.

Kırmakaya köyündeki evden çıktıktan sonra kaybolan çocuktan 5 gündür haber alınamıyor. Çocuklarının yaşamından endişe duyan Aile, yetkililerden yardım beklediklerini söyleyerek, görenlerin kendilerine haber vermesini istediklerini belirttiler.

Türkoğlu ilçesi Kırmaya Köyü'nde Perşembe günü öğleyin okuldan çıktıktan sonra eve gelen ve aynı gün saat 14.00 civarında evinden çıkan ilköğretim 6. sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Cuma Coşkun'un ailesi tüm aramalara rağmen çocuklarından haber alamıyor. Perşembe günü saat 18.00 da çocuklarının eve gelmediğini gören Coşkun ailesi çocuklarını aramaya başladılar.

Kırmakaya Köyünde tüm yapılan aramalara rağmen çocuk bulunamayınca Türkoğlu Jandarma Komutanlığına başvurdular.

İlçelerindeki güvenlik görevlilerine haber verdiğini fakat herhangi bir bulguya rastlanmadığını bildiren aile çocuklarının Cuma'nın bulunması için bütün akrabaları ve seferber oldu.

7 çocuk babası olan Tahsin Coşkun, çocuğun yaşı itibariyle eve gelecek yaşta olduğunu belirterek, çocuğunun başkaları tarafından kandırılmış olabileceğini söyledi.

Baba Tahsin Coşkun; "7 çocuğumuz var, Cuma en büyük çocuğumuz. Çocuğum Perşembe günü 14.00 civarında evden çıktı ve bir daha kendisinden haber alamadık. Çocuğum 18.00 civarında eve gelmeyince aramaya başladık. Aynı Gün yaptığımız tüm aramalara rağmen bulamayınca jandarmaya gittik. Fakat jandarmanın tüm aramalarına rağmen şimdiye kadar bir sonuç alamadık" dedi.

Cuma Coşkun’u görenlerin 0534 716 37 30 - 0531 210 18 89 numaralı telefona insaniyet namına haber vermesini isteyen aile umutlu bekleyişini sürdürüyor. (Haber: Bilal Evran -www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2010, 08:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63