Kaymakam Akkoyun, Küçük'ü ziyaret etti

Kaymakam Akkoyun, Küçük'ü ziyaret etti

Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Elbistan Belediye Başkanlığı'na seçilen Küçük'ü ziyaret etti.


KAHRAMANMARAŞ (AA) - Elbistan Kaymakamı Tuncay Akkoyun, Belediye Başkanlığı'na yeniden seçilen Durmuş Küçük'e "hayırlı olsun" ziyaretinde bulunarak, yeni döneminde çalışmalarında başarılar diledi.


Akkoyun, İlçe Jandarma Komutan Vekili Yüzbaşı Kıvanç Sağlam, İlçe Emniyet Müdürü Barış Murat Başol ile yerel seçimlerde ikinci dönem belediye başkanlığına seçilen Küçük’ü, makamında ziyaret etti.


Yerel seçimlerin Elbistan'da da huzur ortamında geçtiğini ifade eden Akkoyun, şunları kaydetti:


"Sorunsuz bir şekilde tamamlanan seçimlerin Elbistan’da yaşayan herkese hayırlı olmasını diliyorum. Başkanlık görevini ikinci dönemde de devam ettirecek olan Belediye Başkanımız Durmuş Küçük'ün bundan sonrada başarılı hizmetler yapacağına inanıyoruz. Hayırlı olsun."


Küçük ise Kaymakam Akkoyun'un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Çok gerilimli geçen seçim döneminde, güvenlik güçleri çok aşırı bir gayret gösterdiğini ifade eden Küçük, "Görevlilerimiz dikkatle seçimi dakika dakika adil bir şekilde takip etti. Olağanüstü bir vazife yapmışlardır. Seçimlerde görev yapan herkese teşekkür ediyorum. Bundan önce olduğu gibi önümüzdeki dönemde de tüm kurumlarımızla uyum ve işbirliği içerisinde halkımıza hizmet edeceğiz" diye konuştu.


(AA)

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2014, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66