Kuybu'dan Poyraz'a 'Otogar Teşekkür'ü

Kuybu'dan Poyraz'a 'Otogar Teşekkür'ü

Kahramanmaraş-Osmaniye karayolu üzerinde 15 Eylül 2008 tarihinde hizmete sunulan yeni otogarın özellikle otopark sıkıntısı başta olmak üzere çevre düzenlemesi konularında çalışmalar büyük hızla yapılıyor.

Kahramanmaraş Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı, aynı zamanda Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KMESOB) Başkanı olan Ahmet Kuybu, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz’a yeni otogarı hizmete sunmasından dolayı teşekkür etti.

Bazı yerel gazetelerde yayımlanan Teşekkür ilanında aynen şöyle denildi:

“Türkiye’nin en modern terminallerinden biri olan ve şehrimizin girişine güzellik katan, 44.000 metrekarelik alan üzerine kurulan yeni terminal kompleksini ilimize kazandıran Kahramanmaraş Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Poyraz’a teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Ahmet Kuybu – Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı” (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2008, 08:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Gençtürk
Mustafa Gençtürk - 13 yıl Önce

Artık ne kadar eleştirsek te beğenmesek te otogarımızın yapılmış, bitmiş ve hizmete girmiştir....olanının, yapılanın ve yeninin kötüsü olmaz derler.....ahmet bey başkana teşekkür ederek onu motive etmek istemiş bence..ben de bu otogarın yapımında emeği geçenleri kutluyorum....inşallah eksiklikleri de kısa zamanda tamamlanır da daha iyi olur.....

SIRADAKİ HABER

banner66