Mevcut başkan Cuma General tekrar seçildi..

Mevcut başkan Cuma General tekrar seçildi..

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu yapıldı. Tek adayın yer aldığı kongre sonucunda mevcut başkan Cuma General tekrar seçildi.


Kooperatif salonunda yapılan kongrenin Divan Başkanlığına, Bölge Birliği Başkanı Ali Rıza Kekeç, Katip Üyeliklerine ise Pazarcık Kooperatif Başkanı Yaşar Bozdağ ile Göksun Kooperatif Başkanı Hasan Abacı seçildiler.


Kongre, 2011 yılı yönetim kurulu yıllık çalışma raporu ve denetim kurulu raporunun okundu. Tek liste halinde yapılan seçim sonucunda mevcut başkan Cuma General yeniden kooperatif başkanlığına seçildi.


Seçimin ardından Yönetim Kurulu Üyeliklerine, Enbiya Kılıç, Ahmet Duran Mutlu, Remzi Aslan ve Veysel Topsakal seçilirken, Yedek Üyeliklere ise İsmet Toprak, Fevzi Türkmen, Ahmet Yıldırım, Ahmet Ön ve Arif Köse getirildi.


Denetim Kurulu Asil Üyeleri Bekir Abdik ve Nedim Önal oldu. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bölge Birliği Temsilcileri olarak ise Cuma General, Enbiya Kılıç ve Ahmet Duran Mutlu belirlendi.


Tebrikleri kabul eden Cuma General, yaptığı teşekkür konuşmasında, "Bu görevi bize bir kez daha layık gören bütün herkese teşekkür ediyorum. Kongrenin hepimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2012, 20:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63