Minareye çıkarak intihar etmek istedi!

Minareye çıkarak intihar etmek istedi!

Eşinin kendisini terk ederek 3 çocuğunu da beraberinde götürmesine kızan 30 yaşındaki koca, Cumhuriyet Camii’nin minaresine çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Pazarcık’ta işsiz genç internette tanışarak evlendiği karısının 3 çocuğunu da yanına alarak kendisini terk etmesinden dolayı cami minaresine çıkarak intihar etmek istedi.

Olay; dün saat 16.00 sıralarında Ahmet Bozdağ Mahallesi’nde bulunan Cumhuriyet Camii'nde meydana geldi. Aslen Adanalı olduğu öğrenilen Selçuk Şel isimli genç, eşinin ve çocuklarının kendisini terk etmesinden dolayı bunalıma girerek canına kıymak istedi.

Şel’i minarede görenlerin durumu yetkililere bildirmesinin ardından olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Polis ekiplerinin aşağıya inmesi için ikna etmeye çalıştığı Selçuk Şel, eşinin beraberinde çocuklarının da gelmesini istedi. Uzun uğraşlardan sonra polisler tarafından ikna edilen Selçuk Şel, polisler tarafından aşağı indirildi.

Polis tarafından ikna edilen Selçuk Şel, minareden indirilerek polis merkezine götürüldü. Olayla ilgili tahkikat başlatıldı. (Pazarcık Aksu Haber/Suat Yenipınar) (www.kanal46.com)

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2008, 09:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66